REKLAMA

Powtórki, powtórki, powtórki. Oczywiście, zawsze znajdą się perełki jak np. Czarownica 2, ale to jednak rzadkość.

Komedie

Bridget Jones: W pogoni za rozumem (emisja w TVN o 21:30 w sobotę)

Bridgett jest w związku z przyjacielem z dzieciństwa Markiem. Dziennikarka, dowiedziawszy się, że ten nie zamierza się żenić, zrywa znajomość. Wybiera się w podróż służbową z Danielem, kolegą z pracy.

Taxi 2 (emisja w TV Puls o 18:00 w sobotę)

Jakuza porywa w Marsylii ministra obrony Japonii. Policjant Emillien oraz jego kolega taksówkarz Daniel ruszają w pościg za przestępcami, by ocalić życie zagranicznego polityka.

Listy do M 3 (emisja w TVN o 15:15 w niedzielę)

Trzecia część jednej z najlepszych polskich komedii romantycznych. Zbliża się Boże Narodzenie. Kazik wybiera się na poszukiwania dziadka, który w przeszłości porzucił rodzinę. W pogoń za nim wyrusza Mel. Tymczasem Zuza spotyka Rafała. Nadchodzi czas zmian w jej życiu.

Listy do M (emisja w TVN o 20:00 w niedzielę)

W życiu prezentera radiowego Mikołaja pojawia się Doris. Jej kolega z pracy nawiązuje z kolei romans z mężatką Kariną. Losy czwórki osób splatają się ze sobą w Wigilię.

Inne

Power Rangers (emisja w TVP 1 o 21:00 w piątek – film przygodowy)

Czarownica Rita atakuje Ziemię. Czoło jej stawia grupa zamaskowanych wojowników o nazwie Power Rangers. W rzeczywistości jest to grupa pięciu licealistów, która musi stawić czoła swoim lękom i słabościom.

Gladiator (emisja w TVN o 20:05 w piątek – dramat historyczny)

Bliski śmierci cesarz Rzymu przekazuje władzę generałowi Maximusowi. Syn władcy rozkazuje zabić swojego rywalan do tronu. Maximus trafia jako niewolnik, a jego żona i dziecko giną. Jego celem jest zemsta na zabójcach najbliższych.

Umysł przestępcy (emisja w TV Puls o 20:00 w sobotę – dramat kryminalny)

Bill Pope jest agentem CIA, który pracuje w Londynie. Ma on za zadanie wytropić hakerów, którzy chcą doprowadzić do wybuchu wojny światowej. Wkrótce jednak ginie w niewyjaśnionych okolicznościach. Szefowie decydują się na innowacyjną metodę i korzystają z możliwości przeszczepienia pamięci oraz psychiki byłemu więźniowi Jericho Stewartowi. Po tym zabiegu zadaniem skazańca będzie zlikwidowanie hakera. Misja wymaga pośpiechu, gdyż Dutchman chce przejąć kontrolę nad systemem rakietowym.

Czarownica 2 (emisja w Polsacie o 20:00 w niedzielę)

Małżeństwo ślicznej Aurory oraz księcia Filipa ma przynieść pokój oraz zgodę pomiędzy dwoma królestwami. Jednak matce Filipa przyszła wybranka syna nie przypada do gustu. Diabolina podczas uczty wpada w szał i traci nad sobą panowanie. W międzyczasie król John ulega tajemniczej chorobie. Podejrzenia za jego stan padają na Diabolinę, która musi uciekać z pałacu.