REKLAMA

Drugi tydzień grudnia będzie dla nas miłym zaskoczeniem, gdyż na naszych ekranach pojawią się filmy, których przez ostatnie miesiące nie było. Oczywiście nie będą to pierwszoplanowe produkcje ani też nowości z kin, jednak pojawi się lekki powiew świeżości.

Komedie

Faceci w czerni 2 (emisja w Polsacie o 20:05 w środę)

Grożna kosmitka atakuje Ziemię. By powstrzymać zagrożenie Agent J musi zwrócić się o pomoc do byłego partnera Agenta K. Wcześniej musi przywrócić mu wspomnienia.

Spadaj, tato (emisja w Polsacie o 22:00 w środę)

Todd jest finansistą. Wkrótce planuje ślub. O uroczystości w przypadkowych okolicznościach dowiaduje się jego ojciec, który nie widział syna przez 20 lat. Mężczyzna nadużywa alkoholu oraz posiada długi, mimo to chce odnowić kontakt z synem.

Zły Mikołaj 2 (emisja w TV Puls o 22:05 w czwartek)

Willie zerwał z okradaniem sklepów w stroju Mikołaja, ale nadal nie jest przykładnym obywatelem. Dlatego, gdy przychodzi do niego mama oraz były wspólnik, decyduje się wziąć udział w napadzie na fundację charytatywną.

Sensacja

Punisher (emisja w Polsacie o 22:55 w poniedziałek)

W swojej ostatniej misji Frank Castle zabija syna przestępcy Howarda Sainta. W odwecie kryminalista zabije bliskich Franka. Ten poprzysięga zemstę na sprawcach ich śmierci i staje się Punisherem.

Szklana pułapka (emisja w Polsacie o 20:05 we wtorek)

John McClane jest nowojorskim policjantem. Przybywa do Los Angeles, by spędzić święta z żoną. Udaje się więc do budynku, w którym pracuje jego wybranka. Biurowiec atakują terroryści. John musi ich powstrzymać.

Miami Vice (emisja w TVN o 21:35 w środę)

Funkcjonariusze Sonny Crockett i Ricardo Tubbs przenikają w szeregi narkotykowej mafii dowodzonej przez Montoyę, by ją rozpracować. Szef grupy przestępczej jest zamieszany w zabójstwa dwóch agentów FBI oraz rodziny ich informatora. Sonny nawiązuje romans z Izabellą. Nie ma pojęcia, że jego kochanka zajmuje się praniem brudnych pieniędzy dla gangu. Ricardowi w śledztwie pomaga natomiast dziewczyna Trudy, która jest analityczką. Chcąc przyłapać przestępców na gorącym uczynku, decydują się na przemyt narkotyków na Florydę.

Inne:

Bogowie Egiptu (emisja w Polsacie o 20:05 w poniedziałek – film przygodowy)

Bóg Ciemności Set zdobywa podstępem władzę w Egipcie. Zabija faraona, okalecza swojego bratanka Horusa, którego królestwem jest niebo i zamienia poddanych w niewolników. Egipt pogrąża się w otchłani, ale przeciwstawić się Setowi decyduje się grupa śmiałków. Rebeliantom przewodzi drobny złodziej Bek. Młody chłopak zawiera sojusz z Horusem. Bóg ma w zamian przywrócić do życia jego ukochaną. Przy wsparciu władcy Słóńca Ra oraz innych sojuszników, podejmują walkę z Setem.

Dywizjon 303. Historia prawdziwa (emisja w Polsacie Film o 21:00 w poniedziałek– film wojenny)

Pilot myśliwca Jan „Donald” Zumbach jest zmuszony opuścić ojczysty kraj. Trafia do Wielkiej Brytanii. Tam z innymi rodakami zaczyna walczyć z nazistami.

Mad Max 2 (emisja w TVN o 23:45 w poniedziałek – film science fiction)

Max jest byłym policjantem, który przemierza Australię po III wojnę światowej. Szuka miejsca, w którym produkowane jest paliwo. Dociera do miasteczka, które atakowane jest przez bandytów. Postanawia pomóc jego mieszkańcom.