REKLAMA

Ostatnio chwaliliśmy za lekki powiew świeżości, tym razem już nic takiego nie napiszemy. Powracają znane i lubiane produkcje z ostatnich tygodni i do świąt raczej się nic nie zmieni.

Sensacja

Uprowadzona (emisja w TVN o 20:05 w piątek)

Kim, córka byłego amerykańskiego agenta służb specjalnych Bryana Millsa, zostaje porwana w Paryżu. Mężczyzna rusza jej na pomoc do stolicy Francji. Musi zmierzyć się albańskim gangiem zajmującym się handlem żywym towarem.

Desperado (emisja w Polsacie o 22:15 w piątek)

W poszukiwaniu bossa narkotykowego Bucha, wędrowny muzyk El Mariachi trafia do meksykańskiego miasteczka. Chce się na nim zemścić za śmierć ukochanej. Schronienia udziela mu piękna Carolina.

Psy 3. W imię zasad (emisja w Canal + Premium o 22:15 w piątek)

Franz Maurer po wielu latach opuścił więzienie. Nie potrafi się odnaleźć w nowej rzeczywstości. Los chce, że w jego życiu pojawia się stary znajomy – Nowy. Dawni kompani muszą rozwikłać intrygę, z którą powiązana jest policja.

Sabotaż (emisja w TV Puls o 20:00 w sobotę)

Jednostce do walki z narkotykami przewodzi Breacher. Agentom po jednej z udanych akcji udaje się przejąć 10 milionów dolarów w gotówce. Policjanci ukrywają łup, lecz gdy po niego wracają, nie znajdują go. Następnie powoli zaczynają ginąć…

Mechanik:Prawo zemsty (emisja w TV Puls o 20:00 w niedzielę)

Artur Bishop jest niewykrywalnym płatnym zabójcą na zlecenie. Dostaje zadanie zabicia swojego wieloletniego mentora i przyjaciela, gdyż ten miał dopuścić się zdrady. Po wszystkim dowiaduje się, że prawda była inna. Jego sprzymierzeńcem nieoczekiwanie zostaje syn jego mentora.

Komedie

Z ust do ust (emisja w TVN 7 o 20:30 w piątek)

Sarah, podczas wesela swojej siostry, dowiaduje się historii o swojej babci oraz mamie, które darzyły uczuciem tego samego mężczyznę. Postanawia odnaleźć ich kochanka.

Listy do M (emisja w TVN 7 o 17:30 w niedzielę)

W życiu prezentera radiowego Mikołaja pojawia się Doris. Jej kolega z pracy nawiązuje z kolei romans z mężatką Kariną. Losy czwórki osób splatają się ze sobą w Wigilię.

Jak poślubić milionera? (emisja w Canal + Premium o 21:00 w sobotę)

Alicja jest samotną matką 10-letniego syna. Pracując na dwa etaty, nie ma czasu dla siebie. Pewnego dnia poznaje Sonię Babicz, autorkę poradnika „Jak poślubić milionera?”. Po jego przeczytania zmienia swoje życie.

Inne:

Niezgodna (emisja w TVP 1 o 21:00 w piątek – film science fiction)

Społeczność w przyszłości jest podzielona na 5 grup. Nastolatkowie muszą przejść obowiązkowe testy i przynależeć do jednej z nich. Jeżeli pasują do większej ilości, wtedy muszą zginąć. Walkę z systemem podejmuje Beatrice Prior.

W samym sercu morza (emisja w TVN o 22:00 w piątek – film przygodowy)

Statek wielorybniczy Essex opuszcza w XIX wieku wypływa z Nowej Anglii. Jego dowódcą jest George Pollard. Pewnego dnia statek atakuje potężny kaszalot. Inteligentne zwierzę niszczy statek i zabija część załogi. Pozostali członkowie opuszczają pokład w trzech małych łodziach. Kaszalot rusza za nimi w pościg. Zaczyna się dramatyczna walka ludzi o przetrwanie.

Czarownica 2 (emisja w Polsacie o 11:30 w niedzielę)

Małżeństwo ślicznej Aurory oraz księcia Filipa ma przynieść pokój oraz zgodę pomiędzy dwoma królestwami. Jednak matce Filipa przyszła wybranka syna nie przypada do gustu. Diabolina podczas uczty wpada w szał i traci nad sobą panowanie. W międzyczasie król John ulega tajemniczej chorobie. Podejrzenia za jego stan padają na Diabolinę, która musi uciekać z pałacu.