REKLAMA

Jedne z filmów są powtarzane częściej, inne rzadziej. Akurat w tym tygodniu będziemy swiadkami raczej tego drugiego.

Sensacja

Batman: Początek (emisja w TVN Fabuła o 20:00 w poniedziałek)

Bruce Wayne jako dziecko był świadkiem zabójstwa swoich rodziców. Przejął po nich przemysłowe

imperium. Przepełnia go gniew, przez który izoluje się od społeczeństwa. Pewnego dnia podczas dalekiej podróży spotyka Ducarda, który uczy go panować nad sobą, a także pokazuje mu sztuki walki. W związku z nabytymi nowymi umiejętnościami Wayne postanawia wrócić do Gotham i zemścić się na sprawcach. Miastem jednak rządzi przemoc. Bruce pragnie się jej przeciwstawić ukryty za maską nietoperza. Pomagają mu w tym detektyw Gordon, a także Fox, któremu zawdzięcza supernowoczesne technologie.

Skaza (emisja w TV Puls o 20:00 w poniedziałek)

John Brickner odsiadywał karę pozbawienia wolności. Teraz chce wrócić do normalnego życia. By odkupić swoje przeszłe winy, pomaga rodzinie mężczyzny, którego zabił. Pewnego dnia dostaje propozycję bardzo trudną do odrzucenia. Brickner ma wziąć udział w nielegalnych walkach za olbrzymią sumę pieniędzy. John podejmuje wyzwanie.

Szklana pułapka 2 (emisja o 20:05 w Polsacie we wtorek)

Na teren lotniska w Waszyngtonie wdzierają się terroryści, którzy za zakładników biorą pasażerów znajdujących się w krążących wokól portu samolotach. Jednym z nich leci Holly, żona Johna McClane’a. Policjant musi ją uratować.

Sabotaż (emisja w TV Puls o 22:05 w poniedziałek)

Jednostce do walki z narkotykami przewodzi Breacher. Agentom po jednej z udanych akcji udaje się przejąć 10 milionów dolarów w gotówce. Policjanci ukrywają łup, lecz gdy po niego wracają, nie znajdują go. Następnie powoli zaczynają ginąć…

Punisher (emisja w Polsacie Film o 21:00 w środę)

W swojej ostatniej misji Frank Castle zabija syna przestępcy Howarda Sainta. W odwecie kryminalista zabije bliskich Franka. Ten poprzysięga zemstę na sprawcach ich śmierci i staje się Punisherem.

Komedie

Faceci w czerni 3 (emisja w Polsacie o 20:05 w środę)

Kosmita Boris zwany bestią ucieka z więzienia na Księżycu. Międzygalaktyczny przestępca żył przez 40 lat myślą, by zemścić się na osobie, która go aresztowała. W tym celu cofa się do przeszłości, by zabić agenta K. Agent J dostrzega jednak zmiany w historii. Chcąc ocalić życie swojego partnera oraz zapobiec zagładzie świata również cofa się do przeszłości, by temu zapobiec. Przy okazji poznaje wiele ciekawostek z życia K.

Borat. Podpatrzone w Ameryce (emisja o 22:05 w Stopklatce w środę)

W celu zbadania fenomenu Ameryki kazachski dziennikarz Borat Sagdijew udaje się do Stanów Zjednoczonych, będąc wysłanym przez rząd swojego kraju. Będąc na miejscu, pragnie poślubić Pamelę Anderson.

Pan i Pani Kiler (emisja o 22:05 w TV Puls w czwartek)

Po kilku latach wspólnego małżeństwa Jen dowiaduje się, że jej mąż był tajnym agentem. Z miłości do niej porzucił jednak służbę, choć jego szefowie tego nie zaakceptowali. Teraz musi stawić czoło zabójcom wraz z małżonką.

Inne:

Avatar (emisja w Polsacie o 20:00 w poniedziałek)

Daleka przyszłość. Jake Sully jest byłym komandosem, który w wyniku wydarzeń z przeszłości musi poruszać się na wózku inwalidzkim. Pewnego dnia zostaje wysłany na Pandorę, czyli księżyc planety Polyphemus, by wziąć udział w programie, który ma zapewnić ludzkości dostęp do cennych surowców. W bazie wojskowej tworzy się avatary mieszkańców Pandory – Na’vi. Jake wciela się w jednego z nich i ma za zadanie inwigilować tamtejsze stworzenia. Na’vi zostają zaatakowane przez dzikie stwory. Sylly’emu życie ratuje Neytiri, która zabiera go do swojej osady. Wraz z upływem czasu rodzi się pomiędzy nimi uczucie. Gdy wojsko zaczyna atakować i chce przejąć złoża, Jake staje przed nie lada wyborem..

Operacja Argo (emisja w TVN o 21:30 we wtorek)

Czasy rewolucji w Iranie, koniec lat 70. XX w. Radykalni studenci wkraczają na teren ambasady i biorą 52 zakładników. 6 osobom udaje się uciec. Chronią się u kanadyjskiego ambasadora, lecz wciąż grozi im niebezpieczeństwo. Do akcji wkracza CIA. Tony Mendez, czyli specjalista od wydobywania ludzi z wrogich terenów, wymyśla niebezpieczny plan ucieczki. Pod pretekstem nakręcenia filmu science-fiction udaje się na miejsce, gdzie wraz z ekipą nawiązuje kontakt z uciekinerami. Zaczyna się walka o ich życie.