REKLAMA

Mamy istną przeplatankę. Tydzień z samymi powtórkami, a następnie lekki powiew świeżości. Grudzień funduje nam więc zarazem trochę telewizyjnej nudy, a zarazem nieco radości.

Sensacja

Uprowadzona 2 (emisja w TVN o 20:05 w piątek)

Kilka lat wcześniej albańscy mafiosi porwali córkę Bryana Millsa – Kim. Były agent CIA chce odbudować relacje rodzinne. Trenuje dziewczynę, by ta była przygotowana na niebezpieczeństwo. Gdy wydaje się, że sytuacja rodzinna zostaje unormowana, spokój przerywa pojawienie się przestępców. Podczas wspólnych wakacji Bryan z żoną zostają porwani przez Albańczyków. Za ich uprowadzeniem stoi Murad Krasniqui, któremu Mills zabił syna. Kim udaje się uciec. Przestraszona dziewczyna uwalnia ojca, a ten pragnie zemścić się na porywaczach.

Mroczny Rycerz (emisja w TVN Fabuła o 16:55 w sobotę)

Współpraca Batmana, prokuratora okręgowego Harveya Denta oraz porucznika Jima Gordona przynosi wiele korzyści Gotham City. Wszystkie najgroźniejsze organizacje przestępcze zostają rozbite, a pokój w mieście zaczyna być regułą. Na horyzoncie pojawia się jednak nowy wróg – Joker. Grozi on codziennym zabijaniem niewinnych ludzi, jeśli człowiek – nietoperz nie ujawni swojej prawdziwej twarzy. Joker spełnia swoją „obietnicę” a na liście ofiar pojawia się także Dent. Gotham staje się areną walki pomiędzy super przestępcą, a bohaterem.

Mechanik:Prawo zemsty (emisja w TV Puls o 21:55 w sobotę)

Artur Bishop jest niewykrywalnym płatnym zabójcą na zlecenie. Dostaje zadanie zabicia swojego wieloletniego mentora i przyjaciela, gdyż ten miał dopuścić się zdrady. Po wszystkim dowiaduje się, że prawda była inna. Jego sprzymierzeńcem nieoczekiwanie zostaje syn jego mentora.

W obronie własnej (emisja w TV Puls o 20:00 w niedzielę)

Do niewielkiego miasta wraz z córką przeprowadza się były agent DEA Phil Broker. Władzę nad miejscowością sprawuje gang. Gdy córka Brokera zostaje porwana, Phil wkracza do akcji, by ją odzyskać.

Komedie

Kiler (emisja w Stopklatce o 20:00 w sobotę)

Zbieg okoliczności sprawia, że taksówkarz Jerzy Kiler zostaje wzięty za płatnego mordercę. Trafia do aresztu, gdzie wszyscy uważają go za legendę. Wkrótce Kiler zostaje odbity przez ludzi znanego gangstera, który chce, by ten zabił na jego zlecenia senatora.

Listy do M 3 (emisja w TVN 7 o 20:00 w niedzielę)

Trzecia część jednej z najlepszych polskich komedii romantycznych. Zbliża się Boże Narodzenie. Kazik wybiera się na poszukiwania dziadka, który w przeszłości porzucił rodzinę. W pogoń za nim wyrusza Mel. Tymczasem Zuza spotyka Rafała. Nadchodzi czas zmian w jej życiu.

Thriller

Zaginiona dziewczyna (emisja w TVP 1 o 21:30 w sobotę)

Nick Dunne informuje policję o zniknięciu swojej żony w tajemniczych okolicznościach. Prowadząca śledztwo Rhonda Boney zaczyna podejrzewać o popełnienie zbrodni męża i znajduje nieścisłości w jego zeznaniach, Nick za wszelką cenę próbuje udowodnić swoją niewinność, choć na jaw wychodzą niekorzystne dla niego fakty. Pomaga mu jego siostra Margo.

Kod da Vinci (emisja w Polsacie o 21:00 w sobotę)

Kustosz muzeum w Luwrze zostaje zamordowany. Do śledztwa angażują się profesor historii Robert Langdon, a także wnuczka ofiary Sophie Neveu. Odkrywają jedną z największych zagadek ludzkości.

Inne

Iron Man 2 (emisja w Polsacie o 20:05 w sobotę)

Armia chce po ujawnieniu się Tony’ego Starka jako Iron Mana, żeby ten podzielił się swoją technologią. Jego najgorzalszym przeciwnikiem zostaje szef przeciwnego koncernu zbrojeniowego.

Seria Niezgodna: Zbuntowana (emisja w TVP 1 o 21:00 w piątek – science-fiction)

Miłość staje się powodem, dla którego Tris porzuciła dotychczasowe życie w uporządkowanym świecie. Rebeliantka musi ponieść konsekwencje swej decyzji. Nieoczekiwanie to od niej mogą zależeć losy świata.

10 000 lat przed naszą erą (emisja w TVN o 20:45 w niedzielę)

Akcja filmu rozgrywa się w czasach prehistorycznych. Piękna Evolet staje się obiektem westchnień młodego myśliwego z górskiego plemienia D’Leha. Pewnego dnia na wioskę napadają wojownicy, którzy porywają dziewczynę. D’Leh wraz ze swoją drużyną rusza za nimi w pościg.