REKLAMA

Nowy rok, nowe nadzieje. Mamy na myśli oczywiście te ekranowe. I trzeba przyznać, że 2021 rok rozpoczyna się naprawdę całkiem ciekawie. Oczywiście doświadczymy produkcji, które przewijały się przez ostatnie tygodnie, ale pojawią się również takie, których nie widzieliśmy już dawno lub zobaczymy w telewizji po raz pierwszy.

Inne

Zenek (emisja w TVP 1 o 20:15 w piątek – film biograficzny)

Pochodzący ze wsi Zenek Martyniuk marzy o wielkiej, scenicznej karierze. Wraz z oddanymi przyjaciółmi dzieli swoją pasję i chce dawać radość ludziom swoją muzyką. Zapatrzony w swoich idoli Limahla zaczyna od występów w domowym zaciszu, a następnie pokazuje swój talent wokalny na weselach i biesiadach. W międzyczasie spotyka Danutę, w której się zakochuje i bierze z nią ślub. Jego determinacja oraz zaangażowanie doprowadzają go do samego szzczytu muzyki disco-polo, a na jego koncertach pojawiają się tysiące osób.

Thor (emisja w Polsacie o 20:00 w sobotę – film przygodowy)

Thor jest buntowniczym wojownikiem, którego bezmyślne działania doprowadziły do wszczęścia na nowo dawnej wojny. Za karę trafia na Ziemię, by nauczyć się szacunku i pokory. W międzyczasie jego brat Loki szykuję spisek.

Non-Stop (emisja w TV Puls o 22:15 w niedzielę – thriller)

Agent Bill Marks nienawidzi latać samolotem. Dba jednak o bezpieczeństwo pasażerów linii lotniczych. Tym razem czeka go lot z Nowego Jorku do Londynu. Bill, w momencie wystartowania samolotu, dostaje wiadomość z żądaniem 150-milionowego okupu. Jeżeli ich prośba nie zostanie spełniona, co 20 minut będzie ginął jeden z pasażerów Nieoczekiwanie terrorystów nie intesresuje okup, lecz zupełnie coś innego.

Komedie

Dziewczyna warta grzechu (emisja w TVP 2 o 20:00 w piątek)

Pewmego dnia reżyser teatralny Arnold korzysta z usług pani do towarzystwa – Izzy. Dziewczyna marzy o karierze aktorskiej. W końcu udaje jej się dostać angaż do przedstawienia. Okazuje się, że jego reżyserem jest Arnold, a główną rolę gra jego żona.

Kevin sam w Nowym Jorku (emisja w Polsacie o 20:00 w piątek)

Kevin wraz z rodziną jedzie na Florydę, by spędzić tam święta. Przez przypadek trafia jednak do Nowego Jorku. Pech chce, że spotyka tam Marv’a i Harry’ego, którzy właśnie uciekli z więzienia. Chłopiec ponownie musi ich powstrzymać.

Sylwester w Nowym Jorku (emisja w TVN 7 o 20:00 w piątek)

Do powitania Nowego Roku szykują się zakochani oraz samotni nowojorzycy. Zmagająca się z awarią, Claire jest odpowiedzialna za show na Times Square. Z kolei Ingrid, która przeżyla wypadek, prosi o pomoc kuriera w zrealizowaniu noworocznych postanowień.

Taxi 2 (emisja w TV Puls o 16:40 w niedzielę)

Jakuza porywa w Marsylii ministra obrony Japonii. Policjant Emillien oraz jego kolega taksówkarz Daniel ruszają w pościg za przestępcami, by ocalić życie zagranicznego polityka.

Nigdy w życiu (emisja w TVN o 16:50 w niedzielę)

Judyta zostaje zdradzona przez męża. Przyjaciółka namawia ją do kupna działki i postawienia domu. Wówczas w jej życiu pojawia się przystojny Adam, w którym się zakochuje. Nowo poznany mężczyzna odwzajemnia jej uczucie. Gdy wszystko zaczyna się układać, Judyta poznaje bardzo tajemniczego Leona.

Science-fiction/fantasy

Siódmy syn (emisja w TVN Fabuła o 17:45 w piątek)

W dalekiej przeszłości Mistrz Gregory, stoczył pojedynek na śmierć i życie z okrutną wiedźmą Mateczką Malkin. Mając szansę na uśmiercenie czarownicy, okazał jej litość i zamknął na wiele lat. Jak się później okazało popełnił straszliwy błąd. Żadna zemsty wiedźma uwolniła się i zaczęła siać spustoszenie na świecie. Zgodnie z przepowiednią przeciwstawić się może jej jedynie siódmy syn siódmego syna. Gregory rusza na poszukiwania i znajduje Thomasa Warda, który prowadzi skromne życie w jednej z wiosek Mistrz zaczyna wraz z nowym towarzyszem przygotowania do starcia z wiedźmą.

Łowca i Królowa Lodu (emisja w TVN o 20:05 w piątek)

Freya, siostra Ravenny, pewnego dnia odkrywa w sobie moc kontrolowania lodu. Tworzy armię złożoną z łowców, którym nie wolno kochać. Zakaz łamie dwoje wojownikow, a Freya za wszelką cenę pragnie ich rozdzielić.

Sensacja

November Man (emisja w TV Puls o 20:00 w piątek)

Do służby zostaje ponownie powołany emerytowany agent CIA Peter Devereaaux. Ma on wyruszyć do Moskwy, by pomóc swojej koleżance po fachu. Jest ona w posiadaniu pewnych informacji na temat kandydata na prezydenta Rosji. Nieoczekiwanie zjawia się uczeń Petera.

Mroczny Rycerz (emisja w TVN 7 o 20:00 w sobotę)

Współpraca Batmana, prokuratora okręgowego Harveya Denta oraz porucznika Jima Gordona przynosi wiele korzyści Gotham City. Wszystkie najgroźniejsze organizacje przestępcze zostają rozbite, a pokój w mieście zaczyna być regułą. Na horyzoncie pojawia się jednak nowy wróg – Joker. Grozi on codziennym zabijaniem niewinnych ludzi, jeśli człowiek – nietoperz nie ujawni swojej prawdziwej twarzy. Joker spełnia swoją „obietnicę” a na liście ofiar pojawia się także Dent. Gotham staje się areną walki pomiędzy super przestępcą, a bohaterem.

Wasabi: Hubert Zawodowiec (emisja w TV Puls o 22:30 w sobotę)

Policjant Hubert Florentini udaje się do Kraju Kwitnącej Wiśni, by uczestniczyć w pogrzebie kobiety, z którą łączył ją romans. Na miejscu okazuje się, że ma córkę, Yumi. Po pewnym czasie odkrywa, że jego była kochanka padła ofiarą morderstw. Rozpoczyna własne śledztwo.

Od kołyski aż po grób (emisja w TVN 7 o 20:00 w niedzielę)

Szef gangu Fait miesza się w kradzież diamentów. Ling, by odzyskać klejnoty, porywa córkę Faita. Zdesperowany przestępca nawiązuje współpracę z tajwańskim agentem specjalnym Su. Obaj ruszają na pomoc porwanemu dziecku.