REKLAMA

To już niemal tradycja. Powtórki przeplatane z „powiewem świeżości”, czyli z produkcjami, których dawno nie oglądaliśmy na naszych ekranach.

Sensacja

Odwet (emisja w TV Puls o 20:00 w poniedziałek)

Podczas napadu ginie jeden ze współpracowników menedżera banku – Jacoba. Poruszony tym zdarzeniem mężczyzna postanawia sam wymierzyć sprawiedliwość przestępca. W tym celu nawiązuje kontakt ze swoim sąsiadem Jamesem (Bruce Willis), który w przeszłości pracował jako policjant.

Szklana pułakpa 5 (emisja w Polsacie o 20:00 we wtorek)

John McClane dowiaduje się, że jego syn trafił do więzienia w Moskwie. Rusza mu na pomoc, ale na miejscu dowiaduje się, że Jack jest tajnym agentem CIA, wykonującym zadanie w stolicy Rosji. Potajemnie ma ochraniać Komarowa, bowiem jego dawny wspólnik Czagarin planuje atak nuklearny na światowe mocarstwa. W tej sytuacji John i Jack muszą połączyć swoje siły, by powstrzymać przestępców. Od tej misji zależy wszystko.

Od kołyski aż po grób (emisja w TVN Fabuła o 20:00 we wtorek)

Szef gangu Fait miesza się w kradzież diamentów. Ling, by odzyskać klejnoty, porywa córkę Faita. Zdesperowany przestępca nawiązuje współpracę z tajwańskim agentem specjalnym Su. Obaj ruszają na pomoc porwanemu dziecku.

Amerykański gangster (emisja w Metro o 22:10 w czwartek)

Gangster Frank Lucas prowadzi swoje interesy w Nowym Jorku. Gdy umiera szef przestępczego światka Bumpy Johnson, Lucas przejmuje kontrolę nad handlem narkotykami. Z jego polecenia do USA zostaje sprowadzona heroina w trumnach oraz bagażach amerykańskich żołnierzy, którzy walczyli na wojnie w Wietnamie. Policja udaje się nie dostrzegać problemu. Sytuacja zmienia się, gdy swoją pracę jako detektyw rozpoczyna Richie Roberts. Za punkt honoru stawia sobie doprowadzenie Lucasa przed sądu i ukrócenie tego procedera.

Komedie

Dzień Matki (emisja w Polsacie Film o 18:30 we wtorek)

Pewnego dnia losy kilku rodzin splatają się ze sobą. Sandy chce udowodnić, że jest lepszą matką niż obecna partnerka jej byłego męża. Jesse wraz ze swoją siostrą odwiedzają rodziców, ale ich wizyta nie przebiega zgodnie z planem. Miranda z kolei poznaje swoją córkę, którą za młodu oddała do adopcji.

Listy do M 3 (emisja w TVN o 18:05 w środę)

Trzecia część jednej z najlepszych polskich komedii romantycznych. Zbliża się Boże Narodzenie. Kazik wybiera się na poszukiwania dziadka, który w przeszłości porzucił rodzinę. W pogoń za nim wyrusza Mel. Tymczasem Zuza spotyka Rafała. Nadchodzi czas zmian w jej życiu.

Jak rozpętałem II wojnę światową cz.1 (emisja w Polsacie o 20:05 w środę)

Marian Kociniak w kultowej roli Franka Dolasa. Szeregowiec Dolas budzi się w pociągu na granicy polsko – niemieckiej i uważa, że strzałem z karabinu rozpętał II wojnę światową. Niebawem trafia do obozu jenieckiego. Podejmuje próbę ucieczki.

Pieniądze to nie wszystko (emisja w TVN o 22:30 w środę)

W wyniku wypadku samochodowego ranny zostaje przedsiębiorca Tomasz Adamczyk. Zostaje on uprowadzony przez pracowników byłego PGR-u. Żądają za niego okupu. Rodzina Adamczyka nie zamierza jednak płacić porywaczom. Przedsiębiorca musi sam wydostać się z tarapatów.

Pożyczony narzeczony (emisja w TV Puls o 20:00 w czwartek)

Rachel przyjaźni się z przebojową i roszczeniową Darcy. Po jednej z wizyt w lokalu budzi się przy jej narzeczonym Dexie. Rachel nie potrafi zapomnieć o tym zdarzeniu, bowiem kocha go od wielu lat.

Raj na ziemi (emisja w TVN 7 o 22:55 w czwartek)

George i Linda są zmuszeni do sprzedania swojego mieszkania w Nowym Jorku. Postanawiają wyjechać do krewnych do Atlanty. W czasie podróży zatrzymują się w zajeździe, który wydaje się idealnym miejscem na ziemi. Pobyt w tym przybytku zmieni parę na zawsze.

Thriller

Dzień, w którym zatrzymała się Ziemia (emisja w Polsacie o 20:00 w poniedziałek)

W związku ze zbliżaniem się statku kosmicznego do Ziemi zbiera się sztab kryzysowy USA. Naukowcy oraz analitycy mają opracować plan przetrwania na wypdaek inwazji. Po wylądowaniu statku w nowojorskim Central Parku, wyłaniają się z niego bezkształtna postać oraz robot w kształcie człowieka. Kosmita zostaje postrzelony, a w szpitalnym inkubatorze przybiera postać człowieka o imieniu Klaatu. Przybysz żąda spotkania z przedstawicielami ONZ w celu powstrzymania światowej katastrofy. Nikt jednak nie wierzy w jego zapewnienia, przez co Klaatu zostaje osadzony w celu badań. Kosmita jednak ucieka i kontaktuje się z naukowcem Helen Benson.

Purpurowe rzeki (emisja w TV Puls o 20:00 we wtorek)

W Alpach popełniono morderstwo, Sprawą zajmuje się komisarz Niemans. W międzyczasie policjant Kerkerian prowadzi śledztwo w sprawie profanacji grobu dziewczynki. Okazuje się, że obie sprawy mają wiele wspólnego.

Morderstwo doskonałe (emisja w TVN o 21:30 we wtorek)

Steven Taylor jest milionerem. Pewnego dnia dowiaduje się, że jego partnerka Emily zdradza go z artystą Davidem Shawem. Postanawia obmyślić idealny plan, w którym zemści się na żonie i jej kochanku.

Dzień Patriotów (emisja w TVN 7 o 20:30 w środę)

15 kwietnia 2013 roku w Bostonie odbywa się maraton, w którym biorą udział ludzie z całego świata. W czasie jego trwania wybuchają dwie bomby, przez które święto sportu zamienia się w istny koszmar. Śmierć ponoszą trzy osoby, a setki osób zostaje rannych. Rozpoczyna się poszukiwanie sprawców. Analitycy FBI podejrzewają o zamach braci Dżochara i Tamerlana Carnajewów. W śledztwo i poszukiwania angażuje się sierżant policji Tommy Saunders. Dzięki jego oddaniu, a także pracy wielu służb oraz postronnych ludzi udaje się znaleźć terrorystów.

Inne

Siódmy syn (emisja w TVN Fabuła o 17:55 we wtorek)

W dalekiej przeszłości Mistrz Gregory, stoczył pojedynek na śmierć i życie z okrutną wiedźmą Mateczką Malkin. Mając szansę na uśmiercenie czarownicy, okazał jej litość i zamknął na wiele lat. Jak się później okazało popełnił straszliwy błąd. Żadna zemsty wiedźma uwolniła się i zaczęła siać spustoszenie na świecie. Zgodnie z przepowiednią przeciwstawić się może jej jedynie siódmy syn siódmego syna. Gregory rusza na poszukiwania i znajduje Thomasa Warda, który prowadzi skromne życie w jednej z wiosek Mistrz zaczyna wraz z nowym towarzyszem przygotowania do starcia z wiedźmą.

Green Lantern (emisja w TVN Fabuła o 17:40 w czwartek – film science-fiction)

Porządku świata pilnuje grupa Green Lantern Corps. Każdy z jej członków nosi pierścień, który sprawia, że jego posiadacz nabiera niezwykłych mocy. Na horyzoncie pojawia się nowy wróg – Parallax. Przeciwstawić się mu ma wojownik z najmniejszym stażem – Hal.