REKLAMA

Niestety ten tydzień będzie szary i ponury, tak jak pogoda za oknem. Znajdzie się jednak w tym czasie przynajmniej kilka produkcji, na których będzie można zawiesić swoje oko.

Komedie

Gruby i chudszy (emisja w TVN Fabuła o 20:00 w poniedziałek)

Carla zostaje obiektem westchnień otyłego i nieśmiałego profesora Shermana Klumpa. Naukowcowi udaje się znaleźć serum na swoją nadwagę. Dzięki niemu staje się szczupłym, lecz jednocześnie aroganckim Buddy’m.

Jak rozpętałem II wojnę światową cz. 2 (emisja w Polsacie o 20:05 w środę)

Franek Dolas zostaje wcielony w szeregi Legii Cudzoziemskiej. Zostaje kucharzem. W wyniku śmiesznych, lecz niefortunnych zdarzeń trafia do obozu jenieckiego Anglików, z którego po pewnym czasie ucieka.

Co Ty wiesz o swoim dziadku? (emisja o 21:45 w Polsacie w środę)

Jason Kelly jest młodym prawnikiem pracującym w kancelarii ojca. Za kilka dni ma poślubić swoją narzeczoną Meredith. Z jego uległości wobec narzeczonej, poddaństwa wobec ojca, a także braku wlasnego zdania zdaje sobie jedynie jego dziadek, który postanawia zabrać go w podróż życia. Chce, by jego wnuk przez tą przygodę stał się prawdziwym mężczyzną. Jedna z najlepszych komedii ostatnich lat z niesamowitymi rolami Roberta de Niro oraz Zaca Efrona.

Hotelowa miłość (emisja w TVP 2 o 23:15 w środę)

Jennifer Aniston w kolejnej komedii romantycznej. Sue podczas swojej podróży zatrzymuje się w jednym z moteli. Syn właścicieli przybytku zakochuje się w niej bez wzajemności. Gdy Sue rusza w dalszą drogę postanawia pojechać za nią i ubiegać się o jej względy, choć ona nie wyraża nim zainteresowania.

Inne

2012 (emisja w Polsacie o 20:00 w poniedziałek – film katastroficzny)

Naukowcy dostrzegają burze na słońcu, które mogą mieć katastrofalne w wyniku skutki dla Ziemi. Informują o tym przywódców największych państw świata. Ci natomiast opracowują plan na wypadek zagłady. Zlecają budowę olbrzymich statków, które mają ochronić wybrańców. O planie przypadkiem dowiaduje się pisarz Jackson Curtis. Za wszelką cenę chce wprowadzić na jeden ze statków swoją rodzinę. Tymczasem na świecie zaczynają się dziać potężne kataklizmy.

Plan ucieczki (emisja w Polsacie o 20:00 we wtorek – thriller)

Firma Raya Breslina specjalizuje się w zabezpieczeniach więziennych. By wykrywać słabe punkty w placówkach więziennych, spędza w nich pewien czas, a następnie z nich ucieka. Pewnego dnia CIA zleca mu zinfiltrowanie tajnego, zaawansowanego technologicznie więzienia. Okazuje się jednak, że podstępem został zwabiony w pułapkę. System więzienny został bowiem opracowany na wskazówkach Breslina. Ray nie zamierza się jednak poddawać, mimo nieprzychylności naczelnika zakładu Hobbesa. Może jednak liczyć na pomoc współwięźnia Rottmayera.

Hansel i Gretel: Łowca czarownic (emisja w TV Puls o 20:00 w środę – film fantasy)

15 lat minęło od wydarzeń, które odbyły się w chatce z piernika. Hansel i Gretel, którzy zostali uwięzieni kiedyś przez czarownicę uporali się z koszmarami z dzieciństwa, a swoje przeżycia przerodzili w dobrze płatny fach – zostali łowcami wiedźm. Spotykają jednak na swojej drodze przebiegłego wroga, którego zabicie będzie wymagało niezwykłych umiejętności od rodzeństwa. Czeka ich walka na śmierć i życie.

Sensacja

Oczy smoka (emisja w Stopklatce o 22:25 w poniedziałek)

Ryan Hong szkoli się w więzieniu w sztukach walki pod okiem innego skazańca Tiano. Po opuszczeniu aresztu Hong udaje się do koreańskiej dzielnicy wykorzystać swoje nowonabyte umiejętności w praktyce.

Protektor (emisja w TV Puls o 22:00 w poniedziałek)

Rosyjscy gangsterzy zabijają żonę Luke’a Wrighta. Były policjant przestaje mieć cel w życiu. Włóczy się po ulicach Nowego Jorku. W ten sposób poznaje 12-letnią Mel, która ma fotograficzną pamięć. Dziewczynka jest ścigana przez mafię. Luke postanawia jej pomóc.

Kod Merkury (emisja w TVN o 21:30 we wtorek)

Wojskowy Kod Merkury zostaje rozszyfrowany przez 9-letniego chłopca z autyzmem o imieniu Simon. Na dziecko zostaje wydany wyrok śmierci przez pułkownika Kudrowa, który boi się publicznej kompromitacji. Simon trafia jednak pod ochronę agenta FBI Jeffriesa.