REKLAMA

Praktycznie żadnych powtórek z ostatnich tygodni, co nie zdarzało się bardzo, bardzo długo, będziemy mogli zaobserwować w tym tygodniu w TV. Stacje telewizyjne może nie postawiły na premiery, ale na filmy, które rzadko się w ostatnim czasie pojawiały.

Komedie:

Jak rozpętałem II wojnę światową cz. 3 (emisja w Polsacie o 20:05 w środę)

Dalsze losy Franka Dolasa. Dolas trafia do Włoch z Afryki. Pech sprawia, że dostaje się w ręce Niemców. Ci wysyłają go do walki na front wschodni. Franek wykorzystuję tę sytuację i ucieka do ojczyzny.

Super Tata (emisja w Polsacie o 21:45 w środę)

Sonny ma 32-lata i nie wykazuje się zbytnią odpowiedzialnością. Pewnego dnia postanawia zająć się 5-letnim synem swojego współlokatora, by udowodnić swojej dziewczynie, że potrafi się zaangażować. Po kilku tygodniach, decyduje się na stałe zaadaptować chłopca.

Last Vegas (emisja w TV Puls o 20:00 w czwartek)

Billy, mimo 70 lat na karku, oświadcza się o 30 lat młodszej ukochanej i szykuje się do wesela. Oczywiście, zaprasza na nie swoich dawnych kumpli, których jednak również nie oszczędzał czas. Paddy jest zgorzkniałym wdowcem, Sam wiedzie nudne i spokojne życie, a Archie znajduje się pod opieką swojego syna. Czterej mężczyźni udają się do Las Vegas, by uczcić wesele Billy’ego na wieczorze kawalerskim. Stolica Hazardu nie jest jednak miejscem, które pamiętają z dawnych lat.

Science-fiction/fantasy

Pitch Black (emisja w TVN 7 o 22:40 w poniedziałek)

Z katastrofy statku kosmicznego, który rozbija się na pustynnej planecie ratują się m.in. przestępca Richard Riddick, Carolyn Fry czy William J. Jones. Gdy nadchodzą ciemności, na planecie pojawiają się mordercze bestie.

Władcy ognia (emisja w TV Puls o 20:00 w środę)

Przypadkiem, podczas budowy metra, zostaje obudzony smok. Przez 20 lat wraz z potomstwem sieje spustoszenie na Ziemi. Jeden z Ocalałych – Quinn, by powstrzymać potwory, nawiązuje współpracę z zuchwałym Dentonem.

Intruz (emisja w TVN o 22:30 w środę)

W przyszłości Ziemię atakują przedstawiciele obcej rasy zwani Duszami, którzy nie mają zdolności do odczuwania emocji, przejmują kontrolę nad umysłami i ciałami ludzi. Grupa rebeliantów żyje w ukryciu , ale jej tropem podążają Łowcy. Jedna z nich, łapie młodą buntowniczkę Melanie. Do jej ciała trafia Wagabunda, który już przejmowala ciała na siedmiu planetach. Silny charakter dziewczyny sprawia, że Dusza nie przejmuje kontroli nad umysłem Melanie i musi z nią podjąć wewnętrzną walkę.

Dramat

Pojutrze (emisja w Polsacie o 20:05 w poniedziałek)

Klimatolog Jack Hall niepokoi się swoimi obserwacjami. Próbuje powiadomić Biały Dom o tym, że Stanom grozi klęska żywiołowa. Nikt jednak nie bierze go na poważnie. Po kilku dniach Nowy Jork zalewa wielka fala, a temperatura spada znacznie poniżej zera. Zostaje podjęta decyzja o ewakuacji części ludności do Meksyku. Tymczasem Sam, syn Jacka chroni się przed powodzią w miejskiej bibliotece wraz z przyjaciółmi. Jack wraz z przyjacielem rusza mu na ratunek.

Po prostu walcz! (emisja w Polsacie o 22:55 we wtorek)

Nastoletni Jake po śmierci ojca przeprowadza się na Florydę wraz z matką. Podczas jednej z imprez wdaje się w bójkę z Ryanem, który trenuje MMA. Wkrótce Jake sam zaczyna trenować mieszane sztuki walki.

Ojciec chrzestny (emisja w Super Polsat o 20:00 w czwartek)

Rodzina Corleone cieszy się z powrotu Michaela z wojny, a także świętuje ślub jego siostry. Przyjaciele klanu proszą Dona Vita o pomoc, lecz nie ma on takiej władzy jak dawniej.

Sensacja

Wygrać ze śmiercią (emisja w TVN o 21:30 w poniedziałek)

Detektyw Mason Storm odkrywa korupcję na najwyższych szczeblach władzy. Nasłani zabójcy zabijają żonę funkcjonariusza, a jego samego bardzo mocno ranią, przez co zapada w śpiaczkę. Po kilku latach Storm budzi się jednak i poprzysięga zemstę.

Wykonać wyrok (emisja w TV Puls o 20:00 we wtorek)

Detektyw Burke dostaje się do więzienia, by odnaleźć zabójcę osadzonych. Odkrywa, że w sprawę zamieszani są strażnicy. Tymczasem do zakladu trafia psychopata, którego Burke niedawno aresztował.

Diamenty są wieczne (emisja o 22:55 w TVP 2 w czwartek)

Coraz więcej diamentów jest przemycanych do USA, James Bond kontaktuje się w tym celu z Tiffany Case, która zajmuje się pośrednictwem w nielegalnym handlu kosztownościami. Agent 007 odkrywa, że zamieszany w sprawę jest Blofeld, jego wróg.