REKLAMA

Po krótkiej przerwie wracamy do naszego cyklu. Co nas czeka w tym tygodniu? Kolejna część przygód Jamesa Bonda, a także dużo komedii.

Science-fiction/fantasy

Intruz (emisja w TVN Fabuła o 20:00 we wtorek)

W przyszłości Ziemię atakują przedstawiciele obcej rasy zwani Duszami, którzy nie mają zdolności do odczuwania emocji, przejmują kontrolę nad umysłami i ciałami ludzi. Grupa rebeliantów żyje w ukryciu , ale jej tropem podążają Łowcy. Jedna z nich, łapie młodą buntowniczkę Melanie. Do jej ciała trafia Wagabunda, który już przejmowala ciała na siedmiu planetach. Silny charakter dziewczyny sprawia, że Dusza nie przejmuje kontroli nad umysłem Melanie i musi z nią podjąć wewnętrzną walkę.

Hulk (emisja w TVN o 21:35 w środę)

System odpornościowy jest tematem badań genetyka Bannera. W związku z zakazem testowania na ludziach, swoje eksperymenty przeprowadza na sobie i swoim synu. Mija od tego czasu 30 lat. Dorosły już Bruce, syn Bannera, przejmuje schedę po ojcu i przeprowadza badania genetyczne. Jego badaniami zaczyna interesować się wojsko oraz nieznajomy człowiek. Podczas eksperymentu Banner przypadkowo poddaje się silnemu promieniowaniu, które uaktywnia substancję wstrzykniętą mu przed laty przez ojca. W wyniku tych działań Bruce staje się zielonym potworem w stresujących momentach.

Komedie

Kochaj albo rzuć (emisja w Polsacie o 20:00 w środę)

Trzecia i ostatnia część przygód rodzin Kargula i Pawlaka. Pawlak i Kargul lecą do Stanów Zjednoczonych, by odwiedzić Johna. Zabierają ze sobą wnuczkę Anię. Gdy przybywają już do USA, dowiadują się, że John nie żyje. Wobec ostatniej woli krewniaka, Pawlak i Kargul muszą odszukać jego nieślubną córkę. Przeżywają szok.

7 rzeczy, których nie wiecie o facetach (emisja w Polsacie o 20:05 w czwartek)

Każdy z 7 facetów chciałby przeżyć miłość na pewien swój sposób. Filip traci pracę, a następnie dowiaduje się, że zostanie ojcem. Z kolei jego najlepszy kumpel Tomasz chce się ożenić.

Jak się nie oświadczać (emisja w TVN 7 o 20:35 w czwartek)

Travis pragnie się oświadczyć swojej ukochanej. W tym celu zabiera ukochaną Lenę na glampingowe wakacje. Niestety pech chce, że para wpada na ekschłopaka Leny, a ona oświadcza, że dostała ofertę pracy w Monachium.

Thriller

Kod da Vinci (emisja w Polsacie o 20:00 we wtorek)

Kustosz muzeum w Luwrze zostaje zamordowany. Do śledztwa angażują się profesor historii Robert Langdon, a także wnuczka ofiary Sophie Neveu. Odkrywają jedną z największych zagadek ludzkości.

Firewall (emisja w TVN 7 o 20:30 w środę)

Bank w Seattle jest miejscem zatrudnienia informatyka Jacka Stanfielda. Gangster Cox postanawia wykorzystać umiejętności Jacka. W tym celu bierze za zakładników jego rodzinę.

Łowcy głów (emisja w Stopklatce o 22:55 w środę)

Roger Brown jest złodziejem dzieł sztuki. Jego żona zapoznaje go z posiadaczem cennego obrazu Clasa Greve’a. Roger planuje perfekcyjny skok.

Sensacja

Komornik (emisja w TV4 o 21:05 we wtorek)

French zajmuje się ściąganiem długów dla mafii. Jednocześnie jest trenerem sztuk walki, co pomaga mu w jego profesji. Ułożony świat Frencha zmienia się za sprawą jednego klienta, który wciąga go niebezpieczną rozgrywkę.

Załoga (emisja w TV 4 o 21:05 w środę)

Niewykonanie absurdalnego rozkazu jest powodem wyrzucenia z armii młodego pilota Guszczina. Zatrudnia się on w prywatnej linii lotniczej. W czasie lotu do Azji jego załoga odbiera sygnał S.O.S.

Szpieg, który mnie kochał (emisja w TVP 2 o 22:45 w czwartek)

Kolejna część Jamesa Bonda. Dwa okręty podwodne zostają porwane przez ludzi milionera Karla Stromberga. Ekscentryk chce wywołać światowy konflikt atakując Brytyjczyków i ZSRR ich własną bronią. Wojnie zapobiec ma Agent 007.