REKLAMA

Pozycje pojawiające się na przestrzeni kilku tygodni to propozycje stacji telewizyjnych na ten weekend. Aczkolwiek będzie sporo dobrej komedii, sensacji, a także dramatu.

Komedie

Planeta singli 2 (emisja w TVN w 20:00 w piątek)

Związek Ani i Tomka rozpada się. W międzyczasie producent telewizyjny Marcel wpada na pomysł programu z tym duetem. Mimo okoliczności, para decyduje się wziąć udział w show.

Kilerów 2-óch (emisja w Stopklatce o 20:00 w piątek)

Transport złota ma przybyć do fundacji, którą prowadzą wspólnie Jurek Kiler i jego dziewczyna Ewa. Staje się on jednak celem gangsterów: Siary i Lipskiego. By przejąć ładunek, decydują się oni na wynajęcie płatnego zabójcę Moralesa, który jest sobowtórem Kilera.

Kac Vegas w Bankoku (emisja w TVN 7 o 20:00 w sobotę)

Stu ma się ożenić w Tajlandii. Wraz ze swoimi przyjaciółmi m.in. Philem spędza swój wieczór kawalerski przy ognisku. Następnego dnia budzą się w hotelu w Bangkoku. Nie wiedzą, co wydarzyło się poprzedniej nocy.

Vabank 2, czyli riposta (emisja w Polsacie o 22:05 w sobotę)

Kramerowi udaje się uciec z więzienia. Planuje wyjazd do Szwajcarii, ale wcześniej chce się zemścić na swoim wrogu – Kwincie, a także na jego wspólnikach. Kramer zwabia kasiarza w pułapkę.

Science – fiction

Pamięć absolutna (emisja w Metro o 20:00 w sobotę)

Rekall jest firmą, która swoim klientom zapewnia niesamowite wrażenia, wszczepiając im wspomnienia nie mające nic wspólnego z rzeczywistością. Robotnik Arnold jest znudzony dotychczasowym życiem i wybiera scenariusz agenta na Marsie. Zaczyna się przygoda, której na pewno nie chciał przeżyć.

Venom (emisja w AXN o 20:00 w sobotę)

Eddie Brock jest zdeterminowanym dziennikarzem śledczym. Zawsze osiąga swój cel. Chęć zdemaskowania nieetycznych działań firmy Life Foundation doprowadza go do obsesji, przez którą traci narzeczoną i pracę. W wyniku przypadku wchodzi w symbiozę z obcym stworzeniem, który jest kreacją działań milionera Caltona Frake’a. Symbioza sprawia, że Brock staje się potworem. Jego zła natura powoli przejmuje nad nim kontrolę,a Eddie musi zrobić wszystko, by ją powstrzymać.

Deadpool (emisja w Polsacie Film o 21:00 w sobotę)

Były komandos Wade Wilson dowiaduje się, że ma raka. Przystaje na propozycję eksperymentalnego leczenia. Dzięki niemu zyskuje moc samouzdrawiania się, ale jednocześnie zostaje oszpecony. Nadaje sobie ksywkę Deadpool i rusza w świat w poszukiwaniu zemsty za to, co go spotkało.

Jurassic World (emisja w TVN Fabuła o 20:00 w niedzielę)

Nowa odsłona filmu, który przyciągnął do kin miliony ludzi. Na wyspie Isla Nulbar znajduje się park rozrywki z dinozaurami. Naukowcy, by uatrakcyjnić zwiedzanie, tworzą hybrydy tych stworzeń. Jeden z nich jest niezwykle agresywny i ucieka z parku, powodując spustoszenie. Próbę schwytania dinozaura podejmuje żółnierz Owen.

Sensacja

Zemsta sokoła (emisja w TV Puls o 20:00 w piątek)

Były żołnierz piechoty morskiej, John „Falcon” Chapman cierpi na zespół stresu pourazowego. Tymczasem w Sao Paulo napadnięta zostaje jego siostra. Sokół próbuje znaleźć sprawców.

Xxx 2: Następny poziom (emisja w AXN o 17:55 w niedzielę)

Gibbons prosi o pomoc byłego kompana z wojska – Stone’a w powstrzymaniu próby zamachu stanu, za którym stoi minister obrony USA. Problem w tym, że Stone przebywa w więzieniu. Gibbons postanawia go uwolnić.

Szybko i wściekle (emisja w TVN o 21:30 w niedzielę)

Do Toretta dochodzi wiadomość o śmierci jego dziewczyny Letty w wypadku samochodowym. Mężczyzna nie wierzy jednak w tę wersję wydarzeń i chce przeprowadzić własne śledztwo. Wpada na trop mafiosów, organizujących wyścigi i przemycających heroinę. Tak wpada na Briana.

Inne

Bogowie ulicy (emisja w TVN Fabuła o 22:15 w piątek – dramat)

Policjanci Brian i Mike pracują na niebezpiecznych dzielnicach Los Angeles. Podczas jednej z rutynowych akcji, wpadają na trop makabrycznej zbrodni, za którą stoi gang narkotykowy. Jego członkowie skazują funkcjonariuszy na śmierć.

Pappilon. Motylek (emisja w TVP 1 o 21:35 w sobotę – dramat)

Henri Charriere wiedzie barwne życie w Paryżu jako drobny złodziejaszek. Jego świat legnie w gruzach, gdy zostaje oskarżony o morderstwo. Mimo alibi zostaje skazany i trafia do kolonii karnej w Gujanie Francuskiej. Więzienie znajdujące się na Diabelskiej Wyspie słynie z tego, że do tej pory nikt z niego nie uciekł. Podczas podróży do kolonii Karnej Henri poznaje fałszerza Louisa Degę, a następnie ratuje mu życie.Obaj planują ucieczkę z więzienia.

Plan ucieczki (emisja w TV Puls o 20:00 w niedzielę – thriller)

Firma Raya Breslina specjalizuje się w zabezpieczeniach więziennych. By wykrywać słabe punkty w placówkach więziennych, spędza w nich pewien czas, a następnie z nich ucieka. Pewnego dnia CIA zleca mu zinfiltrowanie tajnego, zaawansowanego technologicznie więzienia. Okazuje się jednak, że podstępem został zwabiony w pułapkę. System więzienny został bowiem opracowany na wskazówkach Breslina. Ray nie zamierza się jednak poddawać, mimo nieprzychylności naczelnika zakładu Hobbesa. Może jednak liczyć na pomoc współwięźnia Rottmayera.