REKLAMA

Trzeba przyznać, że w tym tygodniu nie będzie zbyt wielu powtórek z ostatnich tygodni, więc można powiedzieć (oby nie przedwcześnie), że przyszła wiosenna odwilż.Wyjątek stanowić będzie jedynie „Szklana Pułapka” oraz Park Jurajski.

Sensacja

Szklana pułakpa 5 (emisja w Polsacie o 20:00 w poniedziałek)

John McClane dowiaduje się, że jego syn trafił do więzienia w Moskwie. Rusza mu na pomoc, ale na miejscu dowiaduje się, że Jack jest tajnym agentem CIA, wykonującym zadanie w stolicy Rosji. Potajemnie ma ochraniać Komarowa, bowiem jego dawny wspólnik Czagarin planuje atak nuklearny na światowe mocarstwa. W tej sytuacji John i Jack muszą połączyć swoje siły, by powstrzymać przestępców. Od tej misji zależy wszystko.

Szklana pułapka 4.0 (emisja w Polsacie Film o 21:00 w środę)

John McClane po raz czwarty w akcji. Terroryści przejmują kontrolę nad systemami komputerowymi USA. Przewodzi im Thomas Gabriel, który w przeszłości pracował w CIA. Władze oddelegowują zespół do walki z przestępcami, a McClane’a wyznaczają do odnalezienia jednego z podejrzanych – Matta Farrella. Gdy dociera na miejsce, dom programisty zostaje ostrzelany. Okazuje się, że Farrell pomógł terrorystom, a teraz jest jedyną osobą, która może ich powstrzymać. McClane musi z nim współpracować.

W obliczu śmierci (emisja w TVP 2 o 23:45 w czwartek)

Życie agenta KGB wisi na włosku. James Bond udaje się do Bratysławy, by powstrzymać snajpera mającego zabić generała. Na miejscu okazuje się, że zamachowcem jest śliczna wiolonczelistka. Agent 007 podejrzewa, że została ona zmuszona do popełnienia czynu.

Thriller

Mroczna przeszłość (emisja w TV Puls o 20:00 we wtorek)

Rodzinne szczęście Zary i Briana zostaje przerwane przez porwanie ich córki, którego dokonuje tajemniczy napastnik. Po pewnym czasie okazuje się, że za uprowadzeniem może stać znany Zarze gangster Patrick. Zajmuje się on m.in. zmuszaniem do prostytucji i handlem żywym towarem. Małżonkowie robią wszystko, by ocalić swoje dziecko. Czeka ich wyścig z czasem.

Azyl (emisja w Polsacie o 23:10 we wtorek)

Włamywacze wdzierają się do domu należącym do Meg i jej córki. Kobiety chronią się w opancerzonym pokoju wyposażonym m.in. we wlasny system zasilania czy telefon. Tymczasem przestępcy chcą dostać się właśnie do tego pokoju..

Podzielony (emisja w TVN o 22:30 w środę)

Osobowość mnoga jest chorobą, na którą cierpi Kevin Mendell. Mężczyzna leczy się psychiatrycznie u doktor Karen Fletcher, która uważa, że jej terapia jest skuteczna. Jedno z wcieleń Kevina sprawia, że porywa on trzy nastolatki i zamyka je w piwnicy. Claire i Marcia to jedne z najpopularniejszych dziewczyn w szkole, Casey natomiast to szkolna outsiderka. Trzecia z dziewczyn zmaga się z wieloma problemami, co sprawia, że nawiązuje więź z porywaczem. Tymczasem u Kevina objawia się kolejne wcielenie – przerażająca Bestia.

Komedia

Godziny szczytu 2 (emisja w TVN o 22:30 w poniedziałek)

Inspektor Chan ma rozwikłać sprawę zamachu bombowego na ambasadę USA. Pomaga mu w tym detektyw Carter. Trop prowadzi funkcjonariuszów prawa do Las Vegas, gdzie muszą stawić czoło szefom chińskiej triady.

Tysiąc słów (emisja w Polsacie o 23:20 w środę)

Jack McCall notorycznie kłamie. Mężczyzna dowiaduje się, że jego życie zależy od drzewa, które wyrosło na jego posesji. Kiedy Jack kłamie z drzewa spada jeden liść. W momencie, gdy spadną wszystkie, drzewo umrze, a wraz z nim Jack.

Wychodne mamusiek (emisja w TV4 o 21:40 w czwartek)

Cztery przyjaciółki marzą, by choć na jeden dzień uwolnić się od obowiązków i wyjść na miasto. W tym gronie jest Allison. Kobiety sądzą jednak, że ich mężowie nie dadzą rady zaopiekować się dziećmi. Nadarza się jednak okazja, by to sprawdzić.