REKLAMA

Weekend zapewne zdominują wydarzenia związane z piłką nożną i meczami reprezentacyjnymi, w tym spotkaniami kadry Polski. Dla tych, którzy nie przepadają za futbolem stacje telewizyjne przygotowały ciekawe propozycje.

Sensacja

Ochroniarz (emisja w TV Puls o 20:00 w piątek)

Eddie, były marines, zatrudnia się jako ochroniarz w centrum handlowym. W jego pobliżu dochodzi do ataku na konwój, który przewozi 11-latkę o imieniu Jamie. Dziewczynka ma zeznawać w procesie przeciwko mafii. Eddie postanawia jej pomóc.

Cudzoziemiec (emisja w TV Puls o 20:00 w sobotę)

W wyniku zamachu ginie córka Quana, londyńskiego biznesmena. Zdesperowany ojciec nie może liczyć na pomoc policji. Postanawia sam odnaleźć sprawców tragedii. W tym celu kontaktuje się z wiceministrem rządu Irlandii Północnej, którego zmusza do wydania nazwisk zamachowców.

Szybcy i wściekli 5 (emisja w TVN o 21:35 w niedzielę)

Domenic Toretto zostaje skazany na 25 lat więzienia. W czasie przewożenia go do aresztu, Mia i Brian uwalniają mistrza nielegalnych wyścigów samochodowych. Cała trójka udaje się do Rio de Janeiro, gdzie chce ułożyć sobie życie. Przyjaciele narażają się na miejscu baronowi narkotykowemu.

Komedie

Planeta Singli 3 (emisja w TVN o 20:05 w piątek)

Po wielu przygodach Ania i Tomasz postanawiają się pobrać. Zanim do tego dojdzie, przyszła panna młoda chciałaby poznać bliskich swojego ukochanego. Zakochani wybierają się więc w rodzinne strony celebryty. Na wsi na Anię czeka zupełnie inny świat niż ten, który wcześniej znała. Dodatkowo sprawy nie ułatwiają matka mężczyzny oraz bracia Tomka – Leszek i Wiesiek, którzy w momencie potrafią wywołać bezsensowną kłótnię. Jakby problemów było mało, matka Ani na wesele przyjeżdża z dużo młodszym od siebie partnerem..

Wychodne mamusiek (emisja w TV4 o 13:55 w sobotę)

Cztery przyjaciółki marzą, by choć na jeden dzień uwolnić się od obowiązków i wyjść na miasto. W tym gronie jest Allison. Kobiety sądzą jednak, że ich mężowie nie dadzą rady zaopiekować się dziećmi. Nadarza się jednak okazja, by to sprawdzić.

Kochaj albo rzuć (emisja w Polsacie o 22:05 w sobotę)

Trzecia i ostatnia część przygód rodzin Kargula i Pawlaka. Pawlak i Kargul lecą do Stanów Zjednoczonych, by odwiedzić Johna. Zabierają ze sobą wnuczkę Anię. Gdy przybywają już do USA, dowiadują się, że John nie żyje. Wobec ostatniej woli krewniaka, Pawlak i Kargul muszą odszukać jego nieślubną córkę. Przeżywają szok.

Inne:

Plan ucieczki (emisja w TV Puls o 22:10 w sobotę– thriller)

Firma Raya Breslina specjalizuje się w zabezpieczeniach więziennych. By wykrywać słabe punkty w placówkach więziennych, spędza w nich pewien czas, a następnie z nich ucieka. Pewnego dnia CIA zleca mu zinfiltrowanie tajnego, zaawansowanego technologicznie więzienia. Okazuje się jednak, że podstępem został zwabiony w pułapkę. System więzienny został bowiem opracowany na wskazówkach Breslina. Ray nie zamierza się jednak poddawać, mimo nieprzychylności naczelnika zakładu Hobbesa. Może jednak liczyć na pomoc współwięźnia Rottmayera.

Venom (emisja w AXN o 17:50 w niedzielę)

Eddie Brock jest zdeterminowanym dziennikarzem śledczym. Zawsze osiąga swój cel. Chęć zdemaskowania nieetycznych działań firmy Life Foundation doprowadza go do obsesji, przez którą traci narzeczoną i pracę. W wyniku przypadku wchodzi w symbiozę z obcym stworzeniem, który jest kreacją działań milionera Caltona Frake’a. Symbioza sprawia, że Brock staje się potworem. Jego zła natura powoli przejmuje nad nim kontrolę,a Eddie musi zrobić wszystko, by ją powstrzymać.

Ben Hur (emisja w TVP 2 o 21:00 w niedzielę – dramat historyczny)

Jerozoloma, I wiek naszej ery. Tytułowy bohater jest kupcem, który z powodzeniem prowadzi swoje interesy mimo niekorzystnych nastrojów w społeczeństwie. Do miasta tymczasem wraca jego brat przyrodni Messala, który prosi go o pomoc w walce z buntownikami. Gdy Ben Hur odmawia, oskarża go o zdradę, przez co kupiec zostaje skazany i skazany na pracę przy galerach. Żyje jedynie dla żądzy zemsty oraz z miłości do swojej ukochanej. Pewne spotkanie zmienia życie Ben Hura, dla którego cele stają się znacznie bardziej rzeczywiste niż mogłyby się wydawać.