REKLAMA

Przed świętami nastąpił moment wyciszenia w stacjach telewizyjnych, które postanowiły dopiero w okresie Wielkiej Nocy zasypać nas ciekawymi produkcjami. Wielki Tydzień minie nam pod kątem powtórek.

Sensacja

Plan ucieczki 2 (emisja w Polsacie o 20:00 w poniedziałek)

Pozycja, którą z pewnością docenią fani Stallone’a. Ray Breslin zapomniał już o wydarzeniach znanych z jedynki. Jednak specjalista od wynajdowania luk w więzieniach i uwalniania z nich ludzi staje przed kolejnym trudnym zadaniem. Mianowicie Breslin musi ruszyć na ratunek jednemu z członków swojego zespołu, który został porwany i umiejscowiony w jednym z supernowoczesnych więzień.

Rambo (emisja w TVN Fabuła o 21:00 w poniedziałek)

Sylvester Stallone ostatnimi czasy często gości na naszych ekranach. TVP 1 w ubiegłą środę zakończyło cykl filmów o Rockym Balboa, TVN zdecydował się na przypomnienie historii o weteranie Johnym Rambo. Tytułowy bohater przybywa do miasteczka w Oregonie, by wieść spokojne życie. Sprowokowany przez miejscowego szeryfa, wdaje się w nim konflikt. Wypowiada prywatną wojnę policji, a także przybyłej Gwardii Narodowej. Miejscowe władze sprowadzają byłego dowódcę Rambo, by ten przekonał swojego byłego podopiecznego do poddania się.

Cudzoziemiec (emisja w TV Puls o 22:00 w sobotę)

W wyniku zamachu ginie córka Quana, londyńskiego biznesmena. Zdesperowany ojciec nie może liczyć na pomoc policji. Postanawia sam odnaleźć sprawców tragedii. W tym celu kontaktuje się z wiceministrem rządu Irlandii Północnej, którego zmusza do wydania nazwisk zamachowców.

Rambo 2 (emisja na TVN Fabuła o 21:00 we wtorek)

Druga część przygód słynnego weterana wojennego. John Rambo trafia do więzienia. Wyciąga go stamtąd były dowódca Trautman. W zamian oczekuje jednak, że były komandos ruszy na pomoc amerykańskim żołnierzom uwięzionym w Wietnamie. Rambo może tam liczyć jedynie na własne siły.

Szklana pułapka 5 (emisja w Polsacie Film o 21:00 w środę)

John McClane dowiaduje się, że jego syn trafił do więzienia w Moskwie. Rusza mu na pomoc, ale na miejscu dowiaduje się, że Jack jest tajnym agentem CIA, wykonującym zadanie w stolicy Rosji. Potajemnie ma ochraniać Komarowa, bowiem jego dawny wspólnik Czagarin planuje atak nuklearny na światowe mocarstwa. W tej sytuacji John i Jack muszą połączyć swoje siły, by powstrzymać przestępców. Od tej misji zależy wszystko.

Rambo 3 (emisja w TVN Fabuła o 21:00 w środę)

Trzecia część przygód weterana wojennego, w którego wciela się Sylvester Stallone. Były dowódca Rambo prosi go, by ten podjął się misji w Afganistanie. Gdy Rambo odmawia, sam rusza do akcji. Zostaje jednak schwytany. Na pomoc rusza mu były podopieczny.

Komedia

Nigdy w życiu (emisja w TVN 7 o 21:30 w poniedziałek)

Judyta zostaje zdradzona przez męża. Przyjaciółka namawia ją do kupna działki i postawienia domu. Wówczas w jej życiu pojawia się przystojny Adam, w którym się zakochuje. Nowo poznany mężczyzna odwzajemnia jej uczucie. Gdy wszystko zaczyna się układać, Judyta poznaje bardzo tajemniczego Leona.

Godziny szczytu 3 (emisja w TVN o 22:35 w poniedziałek)

Znajomy detektywa Lee, Han jest ambasadorem Chin w Stanach Zjednoczonych. Toczy walkę z triadą. Podczas konferencji zostaje postrzelony przez azjatyckiego przestępcę Kenjiego. Córka Hana przekazuje detektywowi Lee oraz detektywowi Carterowi informacje na temat Triady. Trop prowadzi ich do Paryża, gdzie w klubie nocnym poznają tajemniczą Genevieve. Jest ona w posiadaniu listy 13 przywódców chińskiej mafii. Tymczasem Kenji porywa córkę Hana i chce ją wymienić na Genevieve.

Wkręceni 2 (emisja w Polsacie Film o 21:00 we wtorek)

Sequel hitu z 2014 roku. Tomek Szyjkowski poznaje seksowną Klementynę, która zabiera go do stolicy i pokazuje świat show-biznesu. Okazuje się, że „Szyja” jest podobny do pewnego aktora i ma za zadanie go zastąpić. Jego żona, Jadźka, jest o niego zazdrosna i chce go, nie zważając na nic, za wszelką cenę sprowadzić z powrotem do domu.

Thriller

Krwawa rzeka (emisja na Stopklatce o 20:00 w poniedziałek)
Detektyw Jack Verdon prowadzi sprawę okrutnych zabójstw. Gdy wychodzi na jaw, że ofiarami są także jego byłe partnerki zostaje odsunięty od sprawy. Nowy prowadzący o morderstwa podejrzewa Verdona. 

Zaginiona dziewczyna (emisja w TVN o 22:30 w środę)

Nick Dunne informuje policję o zniknięciu swojej żony w tajemniczych okolicznościach. Prowadząca śledztwo Rhonda Boney zaczyna podejrzewać o popełnienie zbrodni męża i znajduje nieścisłości w jego zeznaniach, Nick za wszelką cenę próbuje udowodnić swoją niewinność, choć na jaw wychodzą niekorzystne dla niego fakty. Pomaga mu jego siostra Margo.