REKLAMA

Święta Wielkanocne przed telewizorem w tym roku zapowiadają się naprawdę znakomicie. Doświadczymy mieszanki kilku premier, jak i tytułów znanych oraz sprawdzonych. W tym odcinku naszego cyklu objęliśmy wyjątkowo także poniedziałek.

Komedie

Wkręceni (emisja w Polsacie o 22:05 w sobotę)

Zabawna komedia wynikająca z gagu sytuacyjnego. Trzej kumple:Franek Szpak, Tomek Zarówny i Zenobiusz Kozioł omyłkowo zostają wzięci za bogatych biznesmenów z Niemiec. Nie chcą jednak wyprowadzić ludzi z błędu, więc wcielają się w „przydzielone” im role. W obsadzie m.in. Piotr Adamczyk i Paweł Domagała.

Bridget Jones 3 (emisja w TVN  o 21:35 w sobotę)

Bridget podczas imprezy urodzinowej z okazji jej 43 urodzin idzie do łóżka z przystojny Jackiem. Kilka dni później spędza noc ze swoim byłym partnerem – Markiem. Okazuje się, że jest w ciąży. Problem w tym, że nie wie kto jest ojcem jej dziecka…

Bruce Wszechmogący (emisja w Polsacie o 15:30 w niedzielę)

Bruce Nolan jest prezenterem telewizyjnym, który narzeka na swoje życie. Pewnego dnia zarzuca Stwórcy, że ten źle urządził świat. Bóg wysłuchuje jego zażaleń i oddaje mu swoją moc. Od tej pory Bruce może robić, co tylko chce.

Miłość jest wszystkim (emisja w TVN  o 16:25 w niedzielę)

Film opowiada kilka historii, które dzieją się przed świętami. Tadeusz zostaje zwolniony z pracy, ale nie mówi o niczym żonie. Wanda, pomimo jej braku zainteresowania sportem, zaczyna spotykać się ze znanym piłkarzem.

Nigdy w życiu (emisja w TVN 7 o 15:30 w poniedziałek)

Judyta zostaje zdradzona przez męża. Przyjaciółka namawia ją do kupna działki i postawienia domu. Wówczas w jej życiu pojawia się przystojny Adam, w którym się zakochuje. Nowo poznany mężczyzna odwzajemnia jej uczucie. Gdy wszystko zaczyna się układać, Judyta poznaje bardzo tajemniczego Leona.

Podatek od miłości (emisja w TVN 7 o 17:50 w poniedziałek)

Marian jest podejrzany o przestępstwa podatkowe. Dowody przeciwko niemu gromadzi urzędniczka skarbowa Klara. Po pewnym czasie się w nim zakochuje.

Fantasy/Science-Fiction

Czarownica 2 (emisja w Polsacie o 20:00 w piątek)

Małżeństwo ślicznej Aurory oraz księcia Filipa ma przynieść pokój oraz zgodę pomiędzy dwoma królestwami. Jednak matce Filipa przyszła wybranka syna nie przypada do gustu. Diabolina podczas uczty wpada w szał i traci nad sobą panowanie. W międzyczasie król John ulega tajemniczej chorobie. Podejrzenia za jego stan padają na Diabolinę, która musi uciekać z pałacu.

Ghost in The Shell (emisja w Polsacie o 22:45 w piątek)

Major jest połączeniem maszyny oraz człowieka. Pracuje jako agentka jednostki Sekcja 9. Jej zespół ma zbadać przypadek Hideo Kuzego. Przestępca chce przejąć technologię, która pomoże mu kontrolować umysły.

Dramat

Cudowny chłopak (emisja w TVP 2 o 21:20 w piątek)

Zdeformowana twarz jest przyczyną problemów 10-letniego Auggiego. Przez całe swoje życie był pod opieką swojej mamy, która go uczyła. W momencie, gdy zaczyna edukację w szkole sprawia sensację wśród rówieśników. Chłopiec pokazuje jednak, że nie tylko dzięki twarzy jest wyjątkowy.

Gladiator (emisja w TVN 7 o 20:00 w sobotę)

Bliski śmierci cesarz Rzymu przekazuje władzę generałowi Maximusowi. Syn władcy rozkazuje zabić swojego rywala do tronu. Maximus trafia jako niewolnik, a jego żona i dziecko giną. Jego celem jest zemsta na zabójcach najbliższych.

Królowie nocy (emisja w Nova TV o 20:00 w sobotę)

Bobby jest menedżerem klubu nocnego w Nowym Jorku, którego właścicielem jest mafioso. Przestępca nie wie, że brat i ojciec jego menedżera są funkcjonariuszami policji. Gdy  krewny Bobby’ego zostaje ranny, mężczyzna musi stwierdzić po której jest stronie.

W pogoni za szczęściem (emisja w Nova TV o 20:00 w niedzielę)

Chris w jednym czasie traci żonę oraz mieszkanie. Dodatkowo zostaje sam z małym synkiem. Robi wszystko, by stworzyć mu namiastkę domu. Stara się również o posadę brokera.

Familijne/animowane

Był sobie pies (emisja w TVP 2 o 16:10 w sobotę)

Ethan jest właścicielem szczeniaka o imieniu Bailey. Obaj dorastają i są przy sobie. Gdy Ethan dorasta i idzie na studia, ich drogi się rozstają. Bailey chce go odnaleźć, dlatego robi wszystko, by to zrobić.

Sing (emisja w TVN Fabuła o 20:00 w poniedziałek)

Film animowany z dużą ilością humoru i hitami muzycznymi. Koala Buster Moon chcąc ratować swój podupadający teatr wpada na szalony pomysł. Organizuje konkurs wokalny. W treść ogłoszenia wpisuje jednak błędną kwotę, myląc się o..dwa zera. Przesłuchanie przechodzi jego najśmielsze oczekiwania. Pojawiają się m.in. świnka Rosita (głos podkłada Aleksandra Socha), jeżowiec Ash czy słonica Meena.

Sensacja

Szybcy i wściekli 6 (emisja w TVN o 21:35 w niedzielę)

Domenic Toretto, Brian O’Conner i reszta ekipy po ostatnim skoku, po którym się wzbogacili o 100 mln każdy żyją sobie spokojnie poza granicami USA. Muszą jednak opuścić Brazylię, gdyż ściga ich policja. Pewnego dnia agent Hobbs składa Domenicowi i jego ludziom propozycję nie do odrzucenia. W zamian za uwolnienie zarzutów ciążących na Torettcie i umożliwienie powrotu do kraju, jego grupa ma mu pomóc w rozbiciu gangu działającego na terenie 12 krajów. Jego szef Oliver Shaw pragnie zdobyć niebezpieczną broń. Okazuje się, że pomaga mu była dziewczyna Toretta – Letty.

Mechanik: Konfrontacja (emisja w TV Puls o 20:00 w poniedziałek)

Arthur Bishop jest płatnym mordercą. Pragnie zrezygnować ze swojej profesji i zacząć swoje życie od nowa. Przestępcy porywają jednak jego ukochaną. By ją odzyskać, Bishop musi podjąć się kolejnego zadania.

W obronie własnej (emisja w TV Puls o 22:00 w poniedziałek)

Do niewielkiego miasta wraz z córką przeprowadza się były agent DEA Phil Broker. Władzę nad miejscowością sprawuje gang. Gdy córka Brokera zostaje porwana, Phil wkracza do akcji, by ją odzyskać.

Pozostałe tytuły warte uwagi:

25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy (emisja w Canal + Premium o 21:00 w sobotę)

Jestem najlepsza. Ja, Tonya (premiera w Canal + Premium o 21:00 w sobotę)

Miszmasz, czyli Kogel – Mogel 3 (premiera w TVP 1 o 21:15 w poniedziałek)