REKLAMA

Po filmowych świętach przyszedł moment wyciszenia. Miejmy nadzieję, że tylko chwilowy.

Komedie

Faceci w czerni (emisja w AXN o 12:45 we wtorek)

Przybywającymi na Ziemię kosmitami zajmuje się specjalnie powołana tajna komórka FBI. Agenci wykonują swoją misję po kryjomu, by nikt nie dowiedział się o istnieniu obcych. Okazuje się, że jeden z nich planuje zaatakować Ziemię. Agenci J i K muszą go powstrzymać.

Faceci w czerni 2 (emisja w AXN o 14:45 we wtorek)

Grożna kosmitka atakuje Ziemię. By powstrzymać zagrożenie Agent J musi zwrócić się o pomoc do byłego partnera Agenta K. Wcześniej musi przywrócić mu wspomnienia.

Pan i Pani Kiler (emisja w TV Puls o 20:00 we wtorek)

Po kilku latach wspólnego małżeństwa Jen dowiaduje się, że jej mąż był tajnym agentem. Z miłości do niej porzucił jednak służbę, choć jego szefowie tego nie zaakceptowali. Teraz musi stawić czoło zabójcom wraz z małżonką.

John Tucker musi odejść (emisja w Polsacie o 23:25 w środę)
Lekka komedia dla nastolatków o nastolatkach. John Tucker jest typowym szkolnym playboyem. Uwodzi i porzuca kolejne dziewczyny. Trzy z nich postanawiają dać mu nauczkę. W tym celu namawiają nową uczennicę, by ta go uwiodła, a następnie porzuciła.

Inne:
PitBull (emisja w Kino Polska o 22:05 we wtorek – film kryminalny)
Warszawscy policjanci prowadzą sprawę serii morderstw ormiańskich handlarzy. Jeden z nich, Despero, zaczyna spotykać się z córką gangstera Dżemmą.

Pachnidło:Historia mordercy (emisja w Stopklatce o 22:05 we wtorek- dramat)

Akcja dzieje się w XVIII w. w Paryżu. Marzeniem młodego perfumiarza Jean’a-Baptiste’a jest skomponowanie zapachu, który będzie zawierał w sobie woń kobiecego ciała. Zaczyna polować na młode kobiety.

Czas mroku (emisja w TVN 7 o 21:40 w środę – dramat historyczny)

Rok 1940. Alianccy żołnierze zostają zmuszeni do wycofania się z francuskiego wybrzeża. Tymczasem premier Wielkiej Brytanii William Chamberlain podaje się do dymisji. Mimo oporów, na to stanowisko zostaje wybrany Winston Churchill. Nowy premier nie cieszy się sympatią ani króla Wielkiej Brytanii Jerzego III ani kolegów z partii konserwatywnej. Brak sympatii nie pomaga mu w wykonywaniu swojej funkcji. Przed Churchilem kluczowa decyzja – negocjować z Hitlerem warunki pokoju czy narazić Brytyjczyków na skutki wojny.