REKLAMA

Inne

Łowcy głów (emisja w Stopklatce o 20:00 w poniedziałek – thriller)

Roger Brown jest złodziejem dzieł sztuki. Jego żona zapoznaje go z posiadaczem cennego obrazu Clasa Greve’a. Roger planuje perfekcyjny skok.

Wrogowie publiczni (emisja w TVN Fabuła o 20:00 w poniedziałek – film gangsterski)

Czasy wielkiego kryzysu. John Dillinger zostaje warunkowo wypuszczony z więzienia. Wkrótce pomaga uciec kilku swoim kompanom. Wraz ze swoimi towarzyszami Johnem „Redem” Hamiltonem i Harrym „Pete’em” Pierpontem dokonują kilku oszałamiających napadów na banki. Gangsterzy zyskują popularność wśród zwykłych Amerykanów. Policja rozkłada ręce z bezsilności, a przestępcy są bezkarni. Agent Melvin Purvis za cel stawia schwytanie Johna, który stał się wrogiem publicznym nr 1.

Komedia

Wyjazd integracyjny (emisja w Kino TV o 21:00 w poniedziałek)

Pracownicy oraz przedstawiciele mediów mają wziąć udział w integracji w hotelu, którą organizuje korporacja Polish Lody. Nieoczekiwany zbieg okoliczności sprawia, że prezes firmy Nochalski trafia do jednego pokoju z modelką oraz dziennikarzem. Obaj mężczyźni zaczynają rywalizację o względy pięknej kobiety.

Spadaj, tato (emisja w Polsacie Film o 21:00 we wtorek)

Todd jest finansistą. Wkrótce planuje ślub. O uroczystości w przypadkowych okolicznościach dowiaduje się jego ojciec, który nie widział syna przez 20 lat. Mężczyzna nadużywa alkoholu oraz posiada długi, mimo to chce odnowić kontakt z synem.

Duże dzieci (emisja w Polsacie o 20:00 w środę)

Umiera trener szkolnej drużyny koszykówki. Pogrzeb staje się powodem spotkania grupy 5 przyjaciół – Lenny’ego, Marcusa, Erica, Roba i Kurta. Na uroczystość zjawiają się w towarzystwie swoich rodzin. Paczka zatrzymuje się w domku nad jeziorem na cały weekend. Trzy dni upływają kumplom na beztroskiej zabawie.

Sensacja

Świat w płomieniach (emisja w Polsacie o 20:05 w poniedziałek)

Marzeniem Johna Cale’a jest dołączenie do Secret Service, choć jego podanie o prace zostaje odrzucone. Obecnie pracuje jednak w straży kapitolu. Pewnego dnia zabiera swoją córkę na wycieczkę do Białego Domu. Pech chce, że w tym samym momencie siedzibę prezydenta USA atakują terroryści dowodzeni przez Stenza. Grupa przewodzona przez niego biorą ludzi za zakładników i przejmują kontrolę nad budynkiem. John zamierza ich powstrzymać. Nie wie, że przestępcy mają w budynku swojego pomocnika.

November Man (emisja w TV Puls o 20:00 we wtorek)

Do służby zostaje ponownie powołany emerytowany agent CIA Peter Devereaaux. Ma on wyruszyć do Moskwy, by pomóc swojej koleżance po fachu. Jest ona w posiadaniu pewnych informacji na temat kandydata na prezydenta Rosji. Nieoczekiwanie zjawia się uczeń Petera.

Brick Mansions. Najlepszy z najlepszych (emisja w Stopklatce o 20:00 we wtorek)

Amerykańska wersja francuskiego hitu kina akcji. Agent Damien pracuje w Detroit. Szefowie zlecają mu znalezienie pocisku z głowicą nuklearną. Okazuje się, że został on skradziony przez handlarza narkotyków. W pomoc angażuje się Lin, który zna ulice Detroit jak własną kieszeń.