REKLAMA

Trzy wydarzenia organizowane przy udziale środków finansowych Urzędu Miasta Włocławek realizowane w związku z Gminnym Programem Rewitalizacji Miasta Włocławek na lata 2018-2028 odbędą się w sobotę, 31 sierpnia 2019 roku. Już dziś zachęcamy do udziału!

O godz. 11.00 przy ul. Szpichlernej 7/9 odbędzie się Sąsiedzkie śniadanie w Gwoździarni, czyli spotkanie i wspólna konsumpcja warzyw posadzonych w lipcu br. w pierwszym miejskim warzywniaku. Na gości czekać również będą: chrupiące pieczywo, pyszne wędliny i słodki deser. Projekt realizowany jest dzięki mikrograntowi udzielonemu Fundacji Ładowarka przez Urząd Miasta Włocławek w ramach przedsięwzięcia 1.1.9. Program Wsparcia Projektów Lokalnych.

Dwa wydarzenia realizowane w ramach projektu 1.2.6.2 rozpoczną się o godz. 16:00. Na ul. 3 Maja, tuż przy kawiarni obywatelskiej „Śródmieście Cafe” odbędzie się „Miejska potańcówka” z Klubem Seniora „Łęgowianie”. W programie m.in. biesiadna muzyka na żywo, znane i lubiane przeboje taneczne, kiełbaski z grilla i słodki poczęstunek.

W tym samym czasie miłośnicy muzyki elektronicznej mogą wybrać się na przystań przy ul. Piwnej, gdzie odbędzie się Włocławski Festiwal Muzyki Elektronicznej Freshland Festival. Dla włocławian zagra 11 dj`ów: Jack Da Rule, KC, Lexxus MC, 4Future, Dave Metzo, Arusha, Deleś, Adamlluki, Emerski, Milky Way, Matez. Wydarzenie organizują: Freshland Events, Fundacja Ari Ari i Fundacja Ładowarka.