REKLAMA

Pod okiem Lilianny Skrzyńskiej uczestnicy zajęć przekonają się, jakie cuda można stworzyć z niepozornej butelki po wodzie mineralnej (PET) oraz plastikowych łyżeczek jednorazowych.

Przy użyciu świeczki, drucików, koralików lub sznurka powstaną niepowtarzalne wisiory, naszyjniki i kolczyki. Prosimy o zabranie ze sobą butelek plastikowych po wodzie mineralnej (niebieskich lub zielonych) oraz plastikowych łyżeczek.

Zajęcia odbędą się 20 września br. w godz. 11.00 – 12.30. w Centrum Kultury „Browar B.” przy ul. Łęgskiej 28 we Włocławku. Koszt 10zł/os, obowiązują wcześniejsze zapisy: 54 427-02-30.
„Podaj cegłę” W niedzielę, 20 września br. o godz. 11.00 w Teatrze Impresaryjnym przy ul. Wojska Polskiego 13 rozpocznie się spektakl „Podaj cegłę”.
Jest to kolejne, rodzinne  przedstawienie w ramach cyklu Niedzielne Spektakle Familijne, które na włocławskiej scenie zaprezentuje Teatr Form Wielu z Płocka. I choć bohaterami są dorośli to właśnie młodzi Widzowie dodają tego co najważniejsze w tej niezwykłej opowieści. W tym spektaklu Widz przenosi się w czasie, przedmioty ożywają na jego oczach i naprawdę wszystko może się zdarzyć. To interakcyjny spektakl familijny, w którym każdy znajdzie coś dla siebie.