REKLAMA

22 września 2020 r. o godz. 16.30, w ramach Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu, rozpocznie się impreza pt. „Rowerowe Śródmieście”. Miejscem wydarzenia będzie kawiarnia obywatelska „Śródmieście Cafe” przy ul. 3 Maja 9.

„Rowerowe Śródmieście” rozpocznie się dwoma warsztatami prowadzonymi przez dziewczyny współtworzące grupę „Kobiety na rowery Włocławek”. „Nie siedź przed komputerem chodź pojeździć z nami rowerem” – zajęcia motywacyjne i edukacyjne, które poprowadzi Julita Migdał Gadaj z „PoGadajmy” Gabinet Terapii Behawioralnej. „Stylowa stylówa na rower” – dowiemy się jakie stylizacje dominowały w XIX i na początku XX wieku, a jakie „stylówki” obowiązują obecnie. Warsztaty kreowania wizerunku na sportowo z nutką kobiecości poprowadzi Ania Jarębska Ana4Style – Instruktorka Stylizacji Ubioru.

Na część warsztatową „Rowerowego Śródmieścia” ze względu na ograniczoną liczbę miejsc w kawiarni obowiązują wcześniejsze zapisy: srodmiesciecafe@wp.pl

Po warsztatach zapraszamy na wspólne zdjęcie przed kawiarnią obywatelską „Śródmieście Cafe”, które wykona Marta Pruss-Ptaszyńska. Potem nastąpi wspólny przejazd na ul. Bulwary na spotkanie muzyczne z grillem i poczęstunkiem przygotowanym przez „Dziedziniec” – podczas spotkania fotograf Marta Pruss-Ptaszyńska będzie na życzenie robić zdjęcia indywidulane i grupowe uczestników „Rowerowego Śródmieścia”.

Ze względu na obecną sytuację epidemiologiczną „Rowerowe Śródmieście” przebiegać będzie z zachowaniem zasad bezpieczeństwa.

Uczestników imprezy prosimy o zabranie ze sobą maseczek, zachowanie bezpiecznego dystansu i przestrzeganie zasad zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Zdrowia.

Pełna informacja na temat imprezy i towarzyszącego jej konkursu: http://rewitalizacja.wloclawek.eu/news,rowerowe_srodmiescie_,972.html