REKLAMA

Kawiarnia obywatelska „Śródmieście Cafe”, w ramach cyklu Koncertowo, zaprasza 8 sierpnia 2020 r. na „Roztańczone Śródmieście”.

„Roztańczone Śródmieście” odbędzie się w godzinach od 17.00 do 18.30 przed kawiarnią obywatelską „Śródmieście Cafe”, Włocławek, ul. 3 Maja 9. W programie m.in.: wspólne wykonanie tańca „Belgijka”, konkursy, zabawy, pokazy taneczne i prezentacje. W organizację „Roztańczonego Śródmieścia” włączyli się również wolontariusze z Parafii św. Stanisława BM we Włocławku, Judyta Witkowska Dance Studio oraz Moto Club ATH Włocławek.

Na ten czas, ze względów bezpieczeństwa, w oznakowanym obszarze okolic kawiarni „Śródmieście Cafe” ulica będzie wyłączona z ruchu pojazdów.

Oczywiście, ze względu na obecną sytuację epidemiologiczną „Roztańczone Śródmieście” przebiegać będzie z zachowaniem zasad bezpieczeństwa. Uczestników imprezy prosimy o zachowanie dystansu społecznego i przestrzeganie zasad zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Zdrowia.

Serdecznie zapraszamy!

Informacja o wydarzeniu jest opublikowana: http://rewitalizacja.wloclawek.eu/news,roztanczone_srodmiescie_w_srodmiescie_cafe_,932.html