REKLAMA

Zakład Zarządzania Państwowej Uczelni Zawodowej we Włocławku zaprasza uczniów szkół ponadpodstawowych do wzięcia udziału w Plebiscycie “Przedsiębiorstwo na medal”, w ramach którego można wygrać bony upominkowe do wybranego sklepu o wartości 500 złotych każdy. Celem Plebiscytu jest popularyzacja przedsiębiorczości, społecznej odpowiedzialności biznesu oraz nagrodzenie firm, które zasługują na zaszczytne miano “przedsiębiorstwa na medal”.

Patronat honorowy nad wydarzeniem objął Rektor PUZ we Włocławku dr Robert Musiałkiewicz, prof. PUZ oraz Prezydent Miasta Włocławek dr Marek Wojtkowski, prof. PUZ. Partnerem wydarzenia jest Włocławskie Centrum Biznesu – Inkubator Innowacji i Przedsiębiorczości.

Konkurs polega – po pierwsze na zgłoszeniu firmy mianowanej do wyróżnienia wraz z krótkim, ale treściwym uzasadnieniem swojego wyboru.

W drugim etapie, podczas posiedzenia Komisji Konkursowej, spośród przedsiębiorstw wytypowanych przez Uczestników Plebiscytu w pierwszym etapie, wybrane zostaną trzy firmy. Przy wyborze Komisja kierować się będzie nadesłanymi przez Uczestników Plebiscytu uzasadnieniami oraz informacjami uzyskanymi w ramach wywiadu środowiskowego.

Pełna informacja o konkursie: https://puz.wloclawek.pl/rusza-konkurs-przedsiebiorstwo-na-medal/