REKLAMA

20 grudnia w hali Mistrzów we Włocławku odbyła się 5 kolejka Włocławskiej Futsal Ligi.

W meczu na szczycie Salamander pokonał 10-6 Power Chodecz.
W tym meczu „królem balu” został Bartłomiej Grube, który zdobył 6 bramek.
Przedstawiamy wyniki, strzelców bramek 5 kolejki:
5 kolejka 20 grudzień – niedziela
INDORAMA – WIKA POLSKA 6-0
1-0 – Kuczewski Jakub (1)
2-0 – Mularski Tomasz (1)
3-0 – Smykowski Cezary (1)
4-0 – Smykowski Cezay (2)
5-0 – Kuczewski Jakub (2)
6-0 – Kulpa Piotr (1)I

RUN CHŁODNIA – SPARTAK WŁOCŁAWEK 6-4
0-1 – Skibiński Szymon (1)
0-2 – Skibiński Szymon (2)
1-2 – Śmiałek Sebastian (1)
2-2 – Śmiałek Sebastian (2)
2-3 – Sztygowski Miłosz (1)
3-3 – Hejmanowski Jakub (1)
4-3 – Śmiałek Sebastian (3)
5-3 – Śmiałek Sebastian (4)
6-3 – Śmiałek Sebastian (5)
6-4 – Jóźwiak Krzysztof (1

ż.k. – Szymański Daniel (Spartak )
ż.k.- Sztygowski Mariusz (Spartak)
ż.k. – Śmiałek Sebastian (Run Chłodnia)
cz.k. – Sztygowski Mariusz (Spartak)

MASTER – GEBERIT 8-7
1-0 – Szablewski Tomasz (1)
2-0 – Szablewski Tomasz (2)
2-1 – Wojnowski Artur (1)
2-2 – Łykowski Radosław (1)
2-3 – Charzewski Piotr (1)
2-4 – Więtczak Norbert (1)
2-5 – Charzewski Piotr (2)
3-5 – Wojnowski Artur (2)
3-6 – Charzewski Piotr (3)
4-6 – Przekwas Mateusz (1)
5-6 – Wojnowski Artur (3)
6-6 – Wojnowski Artur (4)
7-6 – Grzywacz Patryk (1)
8-6 – Zaranek Paweł (1)
8-7 – Łykowski Radosław (2)

cz.k – Kauwa Konrad (Master)

SALAMANDER – POWER CHODECZ 10-6
0-1 – WItczak Łukasz (1)
0-2 – Grube Bartłomiej (1)
2-1 – Kacprzyk Maksymilian (1)
3-1 – Grube Bartłomiej (2)
3-2 – Rosiak Michał (1)
4-2 – Grube Bartłomiej (3)
4-3 – Rosiak Michał (2)
5-3 – Grube Bartłomiej (4)
5-4 – Olczak Patryk (1)
6-4 – Grube Bartłomiej (5)
7-4 – Kacprzyk Maksymilian (2)
8-4 – Lewandowski Maciej (1)
9-4 – Grube Bartłomiej (6)
9-5 – Ruciński Adrian (1)
9-6 – Rosiak Michał (3)
10-6 – Lewandowski Maciej (2)

cz.k. – Półtorak Arkadiusz (Salamander)

GMINA LIPNO – ZRB BŁASZCZYK-PANDA 8-1
1-0 – Paszyński Sebastian (1)
2-0 – Kaczorowski Marcin (1)
3-0 – Paszyński Sebastian (2)
4-0 – Chojnicki Dariusz (1)
5-0 – Podlas Jakub (1)
6-0 – Chojnicki Dariusz (2)
7-0 – Jesionowski Dariusz (1)
7-1 – Klimek Patryk (1)
8-1 – Bartczak Lukasz (1)

ż.k. – Podlas Jakub (Gmina Lipno )

WLADISLAVIA 1 – DETAL-MET 2-25
0-1 – Chojnacki Jakub (1)
0-2 – Wojtylak Patryk (1)
0-3 – Czerwiński Alan (1)
0-4 – Małecki Maciej (1)
0-5 – Chojnacki Jakub (2)
0-6 – Czerwiński Alan (2)
0-7 – Czerwiński Alan (3)
0-8 – Chojnacki Jakub (3)
0-9 – Wojtylak Patryk (2)
0 –10 – Wojtylak Patryk (3)
0 -11 – Wojtylak Patryk (4)
0-12 – Wojtylak Patryk (5)
0-13 – Wojtylak Patryk (6)
0-14 – Chojnacki Jakub (4)
0-15 – Małecki Maciej (2)
0-16 – Jaroszewski Lucjan (1)
0-17 – Jaroszewski Lucjan (2)
1-17 – Świerczyński Patryk (1)
1-18 – Chojnacki Jakub (5)
1-19 – Wojtylak Patryk (7)
1-20 – Jaroszewski Lucjan (3)
1-21 – Chojnacki Jakub (6)
2-21 – Krutil Łukasz (1)
2-22 – Wojtylak Patryk (8)
2-23 – Ruciński Arkadiusz (1)
2-24 – Linowiecki Piotr (1)
2-25 – Linowiecki Piotr (2)

WLADISLAVIA 2 – SANIKO 0-10
0-1 – Tulimowski Michał (1)
0-2 – Wysiński Mariusz (1)
0-3 – Grudziński Marcin (1)
0-4 – Wysiński Mariusz (2)
0-5 – Dobrosielski Marko (1)
0-6 – Kinasiewicz Rafał (1)
0-7 – Tulimowski Michal (2)
0-8 – Wysiński Mariusz (3)
0-9 – Kowalski Adrian (1)
0-10 – Gołaszewski Marcin – głową