REKLAMA

Każda mała dziewczynka marzy o pięknym ślubie i o sobie w roli księżniczki w tym szczególnym dniu. Czy te marzenia zmieniają się z biegiem lat? Z pewnością nie! Każda kobieta chce być w ten jedyny dzień w życiu wyjątkowa i czuć się jako najważniejsza na świecie. Aby zachować ten dzień w pamięci, na całe życie, warto wybrać takiego fotografa, który wie jak zachować te wyjątkowe chwile na papierze, a nie tylko w naszej pamięci.

Mimo upływu lat wykonane zdjęcia nie starzeją się i dzięki temu można wracać wspomnieniami do tych pięknych chwil, które połączyły młodą parę w małżeństwie i spełniły marzenie wtedy małej dziewczynki, a teraz dorosłej kobiety. Aby tak się stało ważna jest pasja, profesjonalizm i właściwy zmysł fotografa. Ważne jest żeby trafić na właściwego fotografa ślubnego.

Co wyróżnia Wojciecha Balczewskiego, włocławskiego fotografa, który specjalizuje się w swojej fotograficznej pasji w fotografowaniu młodych par, w ich najważniejszym dniu w życiu? Zdjęcia, które tworzy Wojciech Balczewski są ekspresyjne, żywe, radosne zdjęcia pełne emocji, z naturalną ponadczasową obróbka zdjęć. Za wyborem tego fotografa przemawia również jego wieloletnie doświadczenie, pozwalające odnaleźć mu się w każdej, nawet zaskakującej sytuacji.

Dlatego ten szczególny dla Was dzień zasługuje na wyjątkowe fotografie. W mojej pracy do każdego zlecenia podchodzę indywidualnie, dlatego zdjęcia są nietuzinkowe. Dokładam wszelkich starań, aby materiały, które trafiają w Wasze ręce były zawsze najwyższej jakości, tworząc opowieść, której to Wy jesteście głównymi bohaterami. Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą oraz do obejrzenia galerii fotografii ślubnej, w której umieściłem najlepsze zdjęcia ślubne – pisze Wojciech Balczewski na swojej stronie.

Co znajdziecie w bogatej ofercie Wojciecha Balczewskiego? Przede wszystkim fotograf proponuje całodniowy reportaż ślubny czyli do 13 godzin z Waszego ślubu, a w tym: pełen reportaż od przygotowań do oczepin, zdjęcia na pendrive, galeria internetowa, zdjęcia grupowe z rodzicami i świadkami, minimum 300 obrobionych zdjęć, wybrane zdjęcia ślubne w formie odbitek, opcjonalnie krótka sesja plenerowa w dniu ślubu. To nie koniec oferty! Dodatkowo możecie skorzystać z plenerowej sesji ślubnej – zdjęcia będą wykonane w innym dniu niż Wasz ślub, a w tym 1-3 rożne ciekawe miejsca, sesja trwa do 3 godziny, minimum 40 obrobionych zdjęć. Ponadto oferta skierowana jest również do narzeczonych czyli sesja narzeczeńska, a w niej: jedna lokalizacja, sesja trwa do 1,5 godziny, zdjęcia na płycie DVD oraz do pobrania, minimum 30 zdjęć po obróbce.

Jeżeli szukacie fotografa, który gwarantuje przyjacielską atmosferę, szczere zaangażowanie, pozytywną energię
najwyższą jakość usług, profesjonalny sprzęt i 100% zadowolenia, to trafiliście pod najlepszy adres!

Jeżeli chcecie zapoznać się z innymi pięknymi zdjęciami Wojciecha Balczewskiego i skontaktować się z nim to serdecznie zapraszamy na stronę:

https://wojciechbalczewski.pl

Tekst powstał we współpracy z fotografem ślubnym Wojciechem Balczewskim.