REKLAMA

Autor: Karolina Klimecka

Dzisiaj będzie krótko, zwięźle i oczywiście na temat jedzenia. Czemu? Bo na widelec wzięłam proste składnikowo danie. A proste dania to jest to co lubię! Czasami im mniej składników, tym lepiej. A jak te składniki idealnie do siebie pasują, to podniebienie się cieszy! 😉

Chimera to jest jedna z tych restauracji, które często odwiedzam. Menu mają bogate i chyba nigdy nie “sparzyłam” się na ich potrawach. Są przewidywalni i wiem, że tu jakość jest na pierwszym miejscu. I to się liczy dla kogoś kto lubi dobrze zjeść!

Ostatnio postanowiłam posmakować ich tortilli. Tortilla owija kawałki piersi z kurczaka i kawałki pomidorów oraz oczywiście ser. Wszystko zapieczone. Do dania dołożono frytki w postaci “chrustu”. W sumie frytki w takiej formie jadłam pierwszy raz i powiem szczerze całkiem nieźle się to smakowo komponuje z tortillą. Danie nie jest składników wymagające, ale też te składniki są idealnie dobrane. Jakość na najwyższym poziomie, a cena? Słuchajcie to danie można spałaszować za 19,00 zł. Oczywiście jak odwiedzi progi Chimery jakiś głodomór, to może wskazanym będzie, żeby zamówić coś większego. Dla posiadaczy mniejszych brzuszków i pań dbających o linię to będzie porcja idealna.

Nic tylko zamawiać!