REKLAMA

Autor: Paweł Niemira

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich we Włocławku organizuje spotkanie informacyjne, którego adresatami są osoby zainteresowane uzyskaniem nowych kwalifikacji oraz rodzice dzieci do lat 3 planujący powrót do pracy lub podjęcie zatrudnienia. 

Spotkanie odbędzie się 15 stycznia 2020 r. o godz. 10.00 w Urzędzie Miasta we Włocławku, Zielony Rynek 11/13, sala konferencyjna nr 4.

Projekty finansowane z Europejskiego Funduszu Społecznego zmieniły swoją formułę. Po pierwsze to uczestnik projektu decyduje w jakich szkoleniach chce wziąć udział. Po drugie uczestnikami darmowych szkoleń zawodowych mogą być nie tylko osoby niepracujące, ale też i osoby zatrudnione na umowach zlecenie, umowach krótkoterminowych, jeżeli ich wynagrodzenie nie przekracza wynagrodzenia minimalnego. Projekty obejmują szkolenia w poszukiwanych przez pracodawców  zawodach.

Na wsparcie mogą też liczyć rodzice dzieci do 3 lat, którzy chcą powrócić do pracy po urlopach związanych z opieką nad dziećmi albo podjąć nową pracę. W II edycji projektu „Aktywna Mama, Aktywny Tata” mogą uzyskać dopłatę do żłobka lub zatrudnienia niani.

Przyjdź na spotkanie a dowiesz się jakie projekty są aktualnie realizowane, kiedy i gdzie należy złożyć dokumenty rekrutacyjne, jakie warunki spełnić, aby wsparcie uzyskać.

Program spotkania: http://www.mojregion.eu/files/dokumenty%20rpo/spotkania_konferencje/2020_01_15%20Wloclawek/Program%20-%20Twoja%20przyszlosc%20zalezy%20od%20Ciecie!.pdf  

Rejestracja na spotkanie: http://www.mojregion.eu/index.php/rpo/szkolenia-i-konferencje?mmid=233  albo pod numerem 54 235 67 21.