REKLAMA

W poniedziałek 29 czerwca 2020 roku w godzinach od 15.00 do 19.00 kawiarnia obywatelska „Śródmieście Cafe” zaprasza na „Śródmiejskie powitanie wakacji”, adresowane w szczególności do najmłodszych. 

W programie wiele atrakcji w tym: warsztat balonowe, pokaz baniek mydlanych, zabawy sportowe i… czarowanie śniegu. W ramach przedsięwzięcia będzie również działała Strefa Bezpieczne Wakacje, czyli pogadanki i pokazy przygotowane przez wyspecjalizowane służby w tym zakresie.

Ze względu na obecną sytuację epidemiologiczną „Śródmiejskie powitanie wakacji” przebiegać będzie z zachowaniem zasad bezpieczeństwa. Szczegóły wydarzenia na fejsbukowym profilu kawiarni obywatelskiej „Śródmieście Cafe” oraz na www.fundacjavladislawia 

Informacja na ten temat jest opublikowana: http://rewitalizacja.wloclawek.eu/news,_srodmiejskie_powitanie_wakacji_na_ul_maja_,905.html 

Uwaga, w związku z tym wydarzeniem, w dniu 29.06.2020r. zostanie wprowadzona czasowa zmiana organizacji ruchu na ul. 3 Maja. Zmiana będzie polegać na wyłączeniu z ruchu kołowego ul. 3 Maja na odcinku od ul. Cyganka do ul. Żabiej w godzinach 15.00-19.00.