REKLAMA

Jak informuje Włocławskie Towarzystwo Wioślarskie, występ naszych wioślarzy i wioślarek na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży był jednym z najlepszych w ostatnich latach. WTW Włocławek z 37 punktami we Współzawodnictwie Dzieci i Młodzieży wśród sklasyfikowanych 33 klubów, uplasowało się na szóstej pozycji.

Julia Gęsicka i Magdalena Szprengiel zwyciężyły w dwójce podwójnej zdobywając złoty medal Mistrzostw Polski juniorów młodszych. Drugi złoty medal dla WTW Włocławek wywalczyła czwórka podwójna juniorek młodszych w składzie: Julia Gęsicka, Wiktoria Orlińska, Weronika Klasińska i Wiktoria Klasińska. Medal dziewcząt w czwórce podwójnej to pierwszy kobiecy medal w historii Włocławskiego Towarzystwa Wioślarskiego, w tej konkurencji.

Brązowy medal zdobyła dwójka podwójna juniorów młodszych w składzie Piotr Śliwiński i Maciej Sieraczkiewicz. Czwórka podwójna juniorów młodszych WTW Włocławek: Maciej Sieraczkiewicz, Piotr Śliwiński, Patryk Sadokierski i Filip Niewiadomski również wywalczyła brąz.

Zdjęcia dzięki uprzejmości WTW Włocławek

no images were found