REKLAMA

W czasie tegorocznych Dni Włocławka odbędą się dwa niezwykłe biegi.

25 czerwca 2022 o godz. 11.00 w parku na Słodowie rozpocznie się Włomaggedon, czyli integracyjny bieg z przeszkodami dla osób z niepełnosprawnością. W programie wydarzenia przewidziano cztery kategorie biegowe, z biegiem głównym około godz. 13.00.

Organizatorem jest Fundacja Caietanus, więcej informacji o imprezie: http://www.fundacjacaietanus.pl/

Również 25 czerwca, ale już wieczorem Fundacja Ładowarka zaprasza miłośników aktywności i rywalizacji na świeżym powietrzu do udziału w Biegu Śródmieścia.

  • Stań na linii startu Biegu Śródmieścia 25 czerwca 2022 r. o godzinie 20:00 i powalcz o pierwsze w historii trofeum krótkodystansowego sprinterskiego biegu w sercu miasta! Startujemy tuż obok kawiarni “Śródmieście Cafe” przy ul. 3 Maja 9, następnie biegniemy pętlą na Starym Rynku i wracamy na metę przy kawiarni – zachęca organizator wydarzenia.

Dla każdego uczestnika przewidziano drobne pamiątkowe upominki oraz nagrody dla trzech najlepszych zawodników wśród kobiet i mężczyzn.
Nabór jest otwarty (dla osób powyżej 18. roku życia). Zgłoszenia = pobranie numeru startowego i rejestracja w dniu imprezy od godziny 14:00 w kawiarni “Śródmieście Cafe”. START: godzina 20:00. Obowiązuje limit uczestników: 100. Obowiązuje kolejność zgłoszeń.

Uwaga: W związku z organizacją Biegu Śródmieścia, czasowo ( w godz. 19:30-20:30) zamknięty zostanie przejazd ul. Tumską i Cyganka.