REKLAMA

Wybory parlamentarne już 13 października. Kampania wyborcza z dnia na dzień nabiera większego tempa.

Wczoraj, tj. 30 września 2019 roku, przed dworcem PKS/PKP we Włocławku kandydujący do Sejmu Wojciech Jaranowski na briefingu prasowym przedstawił na swoje propozycje, które mają, jego zdaniem, w pewien sposób zmienić miasto Włocławek i jego okolice.

Na samym początku konferencji Jaranowski poruszył temat remontu dworca nie tylko w naszym mieście, ale również w Aleksandrowie Kujawskim, gdzie znajduje się zabytkowy dworzec, który jak wspomniał Wojciech  Jaranowski, należałoby odrestaurować.

Wojciech Jaranowski poruszył także temat budowy dwupasmówki, która ciągnęłaby się od granic naszego miasta do węzła w Pikutkowie.

-Ostatnio państwo pisaliście o wypadkach na tej drodze , tam tworzą się korki ,to jest dla mnie priorytetowa inwestycja dla Włocławka i powiatu włocławskiego.

Wykonanie tego projektu ma zwiększyć bezpieczeństwo mieszkańców i chronić ich przed wypadkami.

Wojciech Jaranowski wspomniał także o swoich planach odnośnie przeniesienia siedziby punktu obsługi klienta z obrzeży miasta do jego centrum.

Kolejnym tematem poruszonym przez kandydata do Sejmu był włocławski szpital, który Jaranowski chciałby przekształcić w szpital kliniczny.