REKLAMA

30 stycznia 2022 r. w całej Polsce i w wielu miejscach na świecie zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Celem zbiórki pieniędzy będzie wsparcie okulistyki dziecięcej.

Włocławek najgłośniej zagra na Zielonym Rynku! Wystąpią Viki Gabor i Zdrowa Woda.

O godz. 17.00 rozpocznie się Freshland Events – imprezę rozkręcą włocławscy DJe. Freshland to marka promująca szeroko pojętą muzykę i kulturę klubową. To co muzycznie najświeższe i najciekawsze.

O godz. 17.30 zagra Zdrowa Woda. W 1992 r., wspólnie z Jerzym Owsiakiem, grupa zainicjowała akcję “Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy”, z którą utożsamia się do dziś. Muzyka zespołu łączy w sobie elementy czystego bluesa z ostrymi rockowymi riffami. Połączenie granego żywiołowo rocka i bluesa, a także komunikatywnych i ironicznych tekstów – sprawia, że zespół jest entuzjastycznie odbierany zarówno przez młodych fanów, 20-30 latków, jak i dojrzałych koneserów muzyki.

O godz. 18.45 rozpocznie się koncert Viki Gabor. Jest jedną z najpopularniejszych artystek młodego pokolenia. Po raz pierwszy na scenie wystąpiła w The Voice Kids, gdzie dostała się do finału. W 2019 r. wystąpiła w Sopocie na „Top of The TOP Sopot Festival – Young Choice Awards” oraz reprezentowała Polskę w Eurowizji Junior, wygrywając. Jej „Superhero” ma 22 milionów wyświetleń na YouTube. W 2020 roku nagrała piosenkę z Kayah, która osiągnęła 43 milionów wyświetleń. Viki Gabor nominowana była do trzech Fryderyków. We wrześniu 2020 wydała swoją debiutancką płytę „Gataway (Into My Imagination)”, która pokryła się złotem. W listopadzie 2021 r. wydała swój najnowszy sigiel Toxic Love.

Godz. 20.00 – Światełko do nieba

Godz. 20.10 – Freshland Events

Pełna informacja o 30. Finale WOŚP we Włocławku: https://ckbrowarb.pl/30-final-wosp-wloclawek-dla-orkiestry/