REKLAMA

W dniach od 18 do 24 listopada 2019 roku Włocławskie Centrum Biznesu zaprasza na Światowy Tydzień Przedsiębiorczości.

To międzynarodowa kampania, która ma promować świadomy rozwój, aktywną postawę wobec życia i podejmowania biznesowych inicjatyw. To również święto tych, którzy nie boją się ryzyka i przełamują bariery.

Podczas Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości we Włocławskim Centrum Biznesu odbędą się szkolenia dotyczące między innymi negocjacji w biznesie, skutecznej komunikacji i profesjonalnego kreowania wizerunku, formalnoprawnych aspektów zakładania działalności gospodarczej oraz odkrywania potencjału zawodowego.

Będzie również okazja do zwiedzania zakamarków Inkubatora Innowacji i Przedsiębiorczości oraz spróbowania swoich sił i zagrania w grę planszową CASHFLOW, która poprzez zabawę uczy praktycznych umiejętności inwestowania i gromadzenia majątku.

20 listopada 2019 roku jedna z Inkubowanych firm Włocławskiego Inkubatora Innowacji i Przedsiębiorczości – „Smart Eko”, otworzy drzwi dla osób, które chcą zobaczyć z bliska jak wygląda praca w prężnie rozwijającej się firmie, działającej w obszarze Odnawialnych Źródeł Energii.

Szczegółowy harmonogram pod linkiem: https://tp2019-search.konfeo.com/search?city=W%C5%82oc%C5%82awek&day&name&region=c&fbclid=IwAR0t_k6nyLJGGpKFmIDnrIWg0gBBzGQAh1zYz6pGZtFkJqmEddcnM-kHxHI