REKLAMA

Do 21 września 2020 r. czekamy na zgłoszenia do konkursu Markowy Lokal Śródmieścia. Plebiscyt organizowany jest przez Urząd Miasta Włocławek w ramach Gminnego Programu Rewitalizacji Miasta Włocławek na lata 2018-2028.

Uczestnikami konkursu mogą być właściciele lub najemcy punktów usługowych i handlowych, w tym np. lokali gastronomicznych, rzemieślnicy, rękodzielnicy i artyści, prowadzący działalność gospodarczą w obszarze rewitalizacji, z wyłączeniem podmiotów opiekuńczych i oświatowych.

Zgłoszeń można dokonać osobiście, wrzucając wypełniony formularz do urny ustawionej w holu Urzędu Miasta Włocławek, Zielony Rynek 11/13 lub poprzez dostarczenie do kawiarni obywatelskiej „Śródmieście Cafe” przy ul. 3 Maja 9, od poniedziałku do piątku w godz. od 12.00 do 18.00, w soboty w godz. od 12.00 do 16.00 oraz drogą pocztową na adres: Wydział Rewitalizacji Urzędu Miasta Włocławek, Zielony Rynek 11/13, 87-800 Włocławek.

Wybrany w drodze głosowania mieszkańców przedsiębiorca otrzyma tytuł „Markowego Lokalu Śródmieścia” z oznaczeniem na witrynie oraz voucher na usługi promocyjne w lokalnych mediach. Wartość nagrody wynosi około 5 tys. zł.

W przypadku formularza złożonego przez mieszkańca, zgłoszenie wymagać będzie uzyskania pisemnej zgody wskazanego podmiotu.

Przypomnijmy, że laureatem I edycji konkursu przeprowadzonej w 2019 roku została kawiarnia „Miodnia”.

Pełna informacja na ten temat, w tym harmonogram konkursu: http://rewitalizacja.wloclawek.eu/news,rusza_ii_edycja_konkursu_markowy_lokal_srodmiescia_,951.html.