REKLAMA

Podstawy korzystania z komputera i internetu, obsługa poczty elektronicznej, edytora tekstu, arkuszy kalkulacyjnych, programów do tworzenia prezentacji multimedialnych oraz projektowanie komputerowe – to zakres certyfikowanych szkoleń komputerowych, które oferuje Urząd Marszałkowski kursów edukacyjnych dla dorosłych.

Ze szkoleń komputerowych mogą skorzystać osoby, które chcą nabywać, podnosić lub uzupełniać posiadane kompetencje i kwalifikacje, mieszkają, pracują lub uczą się na terenie województwa kujawsko–pomorskiego i są: osobami powyżej 25 roku życia z wykształceniem maksymalnie średnim, osobami powyżej 25 roku życia z niepełnosprawnością (bez względu na poziom wykształcenia), osobami powyżej 50 roku życia (bez względu na poziom wykształcenia). Z udziału w projekcie wyłączone są osoby, które prowadzą działalność gospodarczą.

W ramach projektu odbywają się trzy typy szkoleń i kursów komputerowych: kwalifikacyjne, zawodowe i specjalistyczne.

Marszałkowskie kursy komputerowe dla dorosłych organizuje spółka samorządu województwa Toruńska Agencja Rozwoju Regionalnego. Pełna informacja na ten temat: https://www.kujawsko-pomorskie.pl/biuro-prasowe/informacje-prasowe/36385-komputer-bez-tajemnic-zapisz-sie-na-szkolenie