REKLAMA

Autor: Kacper Gładkowski

W dobie walki z koronawirusem, w końcu nastąpił przełom. Wszystko za sprawą Magdaleny Gessler, która ujawniła skuteczną recepturę. Otóż żeby nie zachorować, trzeba poukładać w domu pokrojoną cebulę. Krążą słuchy, że zdecydowały o tym nie tylko walory zdrowotne. Podobno Cebula również jak Gessler posiada warstwy.

W ostatnią środę natrafiłem na powtórkę programu Magdy Mołek, której bohaterami są meainstreamowi celebryci. Jednym z gości był Marcin Prokop. Słynny prezenter w dowcipny i znany wszystkim widzom sposób opowiadał o życiu przed karierą telewizyjną. Z rozmowy dowiadujemy się, że młody Marcin był akwizytorem różnych produktów. Mnie zaciekawił jeden : sprzedaż kulek chlebowych dla ptaków niemieckim turystom. Teraz już wiemy dlaczego biznes tak szybko upadł. Niemcy to bystry naród, którego nie dotyczy hasło reklamowe firmy Media Markt, czego w tym przypadku nie można powiedzieć o Prokopie.

 Niestety w związku z pandemią koronawirusa nie ruszył casting do kolejnej edycji „Big Brothera” w TVN7.  Wielkie oczekiwanie uczestników na sławę musi poczekać . No cóż, mam wrażenie, że dla nas widzów to dobre rozwiązanie. Z niektórymi programami TVNu jest jak z  Michałem Wiśniewskim, nigdy nie wiesz, czego możesz się spodziewać. 

TVN zaprezentował nową, wiosenną ramówkę. Co ciekawe programy stacji przyćmily kreację gwiazd telewizji. W kusej kreacji wystąpiła Magda Mołek, Małgorzata Rozenek wyglądała najlepiej ze wszystkim dam o tym samym nazwisku, a Kuba Wojewódzki jak klaun na zlocie kamerdynerów. Momentem kulminacyjnym było grupowe zdjęcie, na którym na środku ustawiono Kingę Rusin. To bardzo dobry wybór postaci. Im chudsza, tym trudniej wyciąć. Nawet jeśli jest chuda „w uszach”. 

Wokalistka, była prezenerka TVN oraz była żona znanego producenta Kayah, uspokoiła swoich fanów wyznając, że nie boi się koronawirusa. Nigdy nie podejrzewałem, że słynna wokalistka wykarze się takim brakiem roztropności. Chociaż mając na uwadze jej decyzję o operacjach plastycznych zaczynam zmieniać zdanie. Z Kayah zaczyna być trochę jak z Marylą Rodowicz. Najpierw nie da się jej słuchać, a potem na nią patrzeć. 

Czas na podsumowanie największej umysłowej męczarni w minionym tygodniu. Doznałem jej przy programie Kuby Wojewódzkiego. Znany prezenter, który śmiało mógłby opowiedzieć o tym jak zostać dziadkiem nie mając wnucząt, zaczyna 18 sezon swojego show. Przypomnijmy początkowo program mogliśmy ogladać w telewizji, która w swoim logo ma słoneczko. No właśnie, najwyraźniej nad Kubą słońce twórcze powoli zaczyna zachodzić. Goście programu są tak znani, że mogliby wziąć udział w programie „Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie”. Trochę przypominają karierę Rafała Zawieruchy w Stanach Zjednoczonych, tam też zadają sobie to samo pytanie kto to?