Dnia 17 sierpnia o godz. 10.00 na Sztucznym Boisku we Włocławku
w pierwszej rundzie Pucharu Polski zmierzyły się zespoły UKS Mustang Wielgie oraz AZS Włocławek. Spotkanie otworzyła już w 3 minucie bramka strzelona przez zawodniczkę UKS, Anitę Maćkiewicz, która przelobowała bramkarkę AZS-u. Kolejny celny strzał oddała w 11 minucie, na 2:0, Izabela Kwiatkowska po dośrodkowaniu Julii Wilińskiej. Drużyna gości miała zdecydowaną przewagę nad gospodyniami. Pojawiało się wiele sytuacji podbramkowych. W 22 minucie wynik podwyższył się już do 3:0 po drugim golu Anity Maćkiewicz, która piłkę otrzymała od Izabeli Kwiatkowskiej. W 35 minucie Anita Maćkiewicz skompletowała hat-tricka po podaniu Magdaleny Żebrowskiej. Jeszcze przed przerwą, w 42 minucie spotkania, Magdalena Żebrowska podwyższyła na 5:0 po podaniu Anity Maćkiewicz. Zwycięstwo przypieczętowała, w 57 minucie, Anna Żebrowska po podaniu z rzutu rożnego Magdaleny Żebrowskiej.
Niestety zespołowi AZS Włocławek nie udało się zdobyć żadnej bramki. Mecz skończył się wynikiem 6:0.