REKLAMA

Wczoraj około godziniy 17 z minutami do ośrodka „Neuromind Ośrodka Wspierania Rozwoju” dostał się złodziej. Bardzo prosimy o zapoznanie się z komunikatem placówki:

„Dziś o godzinie 17 z minutami do naszego ośrodka dostał się złodziej 👽 i ukradł jednemu z naszych podopiecznych plecak z telefonem📱
Prócz oczywistej straty materialnej chłopiec stracił wraz z telefonem cenne zdjęcia 📷, wszystkie levele w grach, które przeszedł ( Ci co grają -zrozumieją poziom frustracji), ważne informacje związane z lekcjami online…🖥
Jest nam przykro i jesteśmy źli 😖😖😖 Nie jesteśmy naiwni i zdajemy sobie sprawę, że kradzieże się zdarzają ale mimo wszystko jesteśmy w szoku 😱😱😱, że ktoś zdecydował się okraść dziecko i wejść z nieuczciwymi 😡 zamiarami do ośrodka rehabilitacji dla dzieci.

Mamy jednak nadzieję, że ten post dotrze do tej osoby, do której powinien dotrzeć i dowie się ona, że nasze 18 kamer o rozdzielczości 2MP nagrywających w trybie FHD zarejestrowały każdy grymas 😂😂😂 na twarzy złodzieja i czapka 🙈🙈🙈 z daszkiem niewiele pomogła.
Również 4 zewnętrzne kamery zarejestrowały kierunek 🏃 ucieczki sprawcy…który został przeanalizowany
Jeśli jest szansa na zwrócenie telefonu dziecku – warto to zrobić. Być może taki gest złagodzi wymiar kary po dostarczeniu nagrań do komistariatu policji 👮👮👮”