REKLAMA

Impreza odbędzie się w dniach 28 – 30 lipca 2021 r., a jej gospodarzem będzie Miasto Włocławek. Tysiąc młodych lekkoatletów, 42 komplety medali, trzy dni zmagań – to najważniejsze liczby zbliżających się 53. PZLA Mistrzostw Polski U18 Włocławek 2021. Jeśli dodamy do nich niemożliwe do policzenia emocje ze startu w zawodach i z kibicowania, to rysuje się obraz najciekawszej tego lata imprezy sportowej na Kujawach.

Trzydniowe zawody będą dla młodych lekkoatletów sprawdzianem formy i szansą na wywalczenie kwalifikacji do reprezentacji Polski na mistrzostwa Europy juniorów młodszych we Włoszech. O poziom sportowy, motywację i przygotowanie można być więc spokojnym.
Włocławianie liczą nie tylko na dobre recenzje od sportowców z całej Polski, ale także na medale swoich przedstawicieli. Miejscowy LKS Vectra Włocławek wystawi do rywalizacji utalentowaną młodzież trenującą na co dzień na obiekcie, gdzie rozgrywane będą wszystkie konkurencje mistrzostw.

Gdzie oglądać zmagania? Najlepiej osobiście, na stadionie Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Leśnej we Włocławku. Wstęp będzie bezpłatny. Zawody zorganizowane zostaną w obowiązującym w tym czasie reżimie sanitarnym.