REKLAMA

Materiał pochodzi od Internauty!

21 marca w sobotę Stowarzyszenie Promyk Nadziei Włocławek organizuje dla Kubusia koncert z Dancingiem w Barze 7 Grzechów przy ul. OKRĘŻNA 42 WŁOCŁAWEK. Zagrają Włocławskie zespoły Disco Polo. Dochód ze sprzedaży biletów zostanie przekazany na leczenie dla Kubusia. 

Kubuś ma 16 miesięcy i choruje na NOWOTWÓR ZŁOŚLIWY MÓZGU!

Kubuś od 14 stycznia przebywał w szpitalu Szczecin Zdroje, 17 stycznia przeszedł operacje usunięcia ok. 90% guza. Jakiś czas temu rodzice otrzymali wyniki – okazało się, że to wyściółczak anaplastyczny stopień III (nowotwory te charakteryzują się najszybszym wzrostem i najbardziej agresywnym przebiegiem).

Kubuś jet po pierwszym cyklu chemii. Rodzice kontaktowali się z profesorem Martinem Schuhmannem i wstępnie zgodził się na operację, w celu usunięcia jak największej ilości pozostałego guza. W Polsce nie ma takiej opcji. Wiąże się z tym duże ryzyko, a także możliwe są powikłania (np. głuchota), ale daje to znaczną szansę na długie i mamy nadzieję jak najlepsze życie dla Kubusia. Jeżeli w Tubingen podejmą ostateczną decyzję o operacji, możliwy termin jest bardzo bliski, a pieniążków musi być zebrane jak najwięcej, dlatego prosimy o wpłaty na konto Kubusia.

Rodzice Kubusia przy wypisie otrzymali wyniki rezonansu kanału kręgogowego – widoczne są tam dwa ogniska (ten typ nowotworu daje przerzuty na kręgosłup).

pomagam.pl/kubus_walczy

14.01.2020 – Diagnoza: guz mózgu 21.01. 2020 – Operacja – usunięto około 90%…2 tygodnie późńiej… wyściółczak…

Opublikowany przez Kubuś Walczy Poniedziałek, 24 lutego 2020