REKLAMA

Organizatorzy serdecznie zapraszają na webinarium: „Wspieramy rozwój biznesu przedsiębiorców z województwa kujawsko-pomorskiego” Banku Gospodarstwa Krajowego Region Kujawsko-Pomorski w dniu 29 września 2021 r. o godzinie 10:00. Spotkanie dedykowane jest przedsiębiorcom z regionu Kujawsko-Pomorskiego i poświęcone wsparciu rozwoju biznesu.

Bank Gospodarstwa Krajowego omówi możliwości wsparcia BGK dla Przedsiębiorców z Województwa Kujawsko – Pomorskiego oraz przybliży pożyczki unijne dla przedsiębiorstw.

Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna przedstawi możliwości związane z uzyskaniem pomocy publicznej w formie zwolnienia z podatku dochodowego na nowe inwestycje w ramach programu „Cała Polska Strefą”.

Agencja Rozwoju Przemysłu zaprezentuje kompleksową ofertę wsparcia w zakresie finansowania przedsiębiorców oraz dostępne instrumenty finansowe.

Osoby zainteresowane uczestnictwem proszone są o przesłanie informacji do 26 września na adres e-mail: joanna.nowak@bgk.pl

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Spotkanie odbędzie się na platformie Microsoft Teams, a link z zaproszeniem zostanie przesłany na adres mailowy podany podczas rejestracji.