REKLAMA

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich we Włocławku zaprasza do udziału w webinarium, które odbędzie się 8 lipca 2020 r. w godzinach od 10:00 do 11:30.

Webinarium jest nową formą wsparcia informacyjnego. Można w nim wziąć udział nie wychodząc z domu czy pracy. Za pomocą dostępnego sprzętu komputerowego i przesłanego przez organizatorów linku, chętni uzyskają zdalny dostęp do webinarium.  Najbliższe webinarium będzie skierowane do firm MŚP, które poszukują możliwości wsparcia w czasie kryzysu epidemiologicznego. 

Omówione zostaną pożyczki płynnościowe oraz założenia konkursów dotacyjnych finansowanych z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego. 

Program dostępny jest na stronie: http://www.mojregion.eu/files/dokumenty%20rpo/spotkania_konferencje/2020_07_08%20Wloclawek/Webinarium%20Wloclawek%208.07.2020.pdf

Warunkiem uczestnictwa w webinarium jest przesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego dostępnego na stronie: http://www.mojregion.eu/index.php/strona-glowna-rpo/formularz-kontaktowy-483/articles/Webinarium-W%C5%82oc%C5%82awek i uzyskanie potwierdzenia mailowego od organizatora. 

Ilość miejsc jest ograniczona. W przypadku dużego zainteresowania organizatorzy przewidują kolejne terminy.