REKLAMA

Mieszkanka Płomian w gminie Dobrzyń nad Wisłą, Weronika Niekraś, w niedzielę powalczy o koronę Miss Województwa Wielkopolskiego Nastolatek! Na starcie konkursu stanie 25 kandydatek – tylko jedna z nich wyjedzie z Poznania z tytułem.

Przypomnijmy, że Niekraś ma za sobą casting eliminacyjny oraz półfinał. Oba wydarzenia odbyły się w Poznaniu i w obu mieszkanka Płomian zaprezentowała się błyskotliwie. Dwukrotnie olśniła jury swoim ciałem, występując najpierw w stroju kąpielowym, a następnie w sukni wieczorowej.

Jak sama opowiadała w wywiadzie dla naszego videoportalu, awans do finału był dla niej niesamowitym przeżyciem i sprawił jej ogromną radość. (pełny wywiad z Weroniką możecie przeczytać tutaj Z Waszą pomocą może osiągnąć dużo więcej. Organizatorzy konkursu Miss Województwa Wielkopolskiego Nastolatek w czwartkowy wieczór opublikowali numer, pod którym można głosować na naszą krajankę. By pomóc Weronice w zwycięstwie można wysłać smsy pod cztery numery (czym droższy koszt wysłania smsa, tym nastolatka otrzyma więcej punktów):

  • treść smsa MNWW.65 pod numer 7248 (koszt 2,46 zł z VAT = 1 punkt dla Weroniki)
  • treść smsa MNWW.65 pod numer 74567 (koszt 4,92 zł z VAT = 4 punkty dla Weroniki)
  • treść smsa MNWW.65 pod numer 79567 (koszt 11,07 zł z VAT = 12 punktów dla Weroniki)
  • treść smsa MNWW.65 pod numer 91983 (koszt 23,37 zł z VAT = 30 punktów dla Weroniki)

Ostatnie tygodnie kandydatki spędziły na sesji zdjęciowej dla marki odzieżowej Ozonee. Na fanpage’u Miss Województwa Wielkopolskiego ukazały się także pozowane zdjęcia wraz z ulubionymi potrawami nastolatek. Finałowy konkurs odbędzie się już w najbliższą niedzielę tj. 27 września o godzinie 19:00 w poznańskim hotelu Novotel, znajdującym się przy Placu Andersa 1.

Trzymajmy kciuki za naszą reprezentantkę!