W niedzielę na stadionie Ośrodka Sportu i Rekreacji o godzinie 14 rozpoczął się mecz pomiędzy Włocławską Akademią Piłkarską, a zespołem KS Pogoń „Gościniec nad Wisłą” Tczew. Niestety gospodyniom z Włocławka nie udało się wygrać tego spotkania. Już w 6 minucie padła pierwsza bramka zdobyta przez zawodniczkę z Tczewa – Laurę Krupienko. Przez kolejne minuty meczu zawodniczki WAP-u próbowały wyrównać wynik, jednak niestety się nie udało. W doliczonym przez sędziego czasie, w 90 minucie Oliwia Aronowska podwyższyła prowadzenie drużyny Pogoń Tczew na 2:0. Na trybunach pojawił się prezes KPZPN – Eugeniusz Nowak, Prezydent Miasta Włocławek – Marek Wojtkowski oraz Piotr Ordon – dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji.