REKLAMA

W piątek na Placu Grodzkim przed Centrum Handlowym Wzorcownia uczniowie Zespołu Szkół Akademickich im. Obrońców Wisły 1920 roku we Włocławku zorganizowali wiosenną imprezę z atrakcjami dla każdego.

Podczas wydarzenia odbywały się pokazy taneczne w wykonaniu zarówno uczniów jak i osób ze szkół tańca m.in. grupy taneczne z Judyta Witkowska Dance Studio, pokazy musztry wojskowej w wykonaniu uczniów klasy mundurowej ZSA, przykładowy trening piłkarski klasy sportowej Lidera Włocławek. Można było również podziwiać pokazy gimnastyczne w postaci piramidy gimnastycznej. Dodatkowo odbywały się konkursy z nagrodami, np. „strzel bramkę trenerowi”. Na miejscu również można było wziąć udział w nauce strzelania urządzeniem treningowym Cyklop oraz wiele innych atrakcji.

Na festynie również swoje stoiska miały również Policja, która znakowała rowery, straż miejska, posiadające specjalne gogle, które pozwalały spojrzeć na świat tak jak go widzą osoby po narkotykach czy alkoholu. Pojawiło się także stoisko Nadleśnictwa Włocławek, Wojskowej Komendy Uzupełnień, a także Kujawskiej Szkoły Wyższej.

fot. Martyna Drzewiecka