W niedzielę odbył się mecz w ramach 27. kolejki 4. ligi. Na murawie stadionu, należącego do kompleksu sportowego Ośrodka Sportu i Rekreacji, spotkały się zespoły Włocłavia Włocławek i Legia Chełmża. W pierwszej połowie spotkania padła tylko jedna bramka, którą dla gospodarzy w 29 minucie zdobył Piotr Chrzanowski. Do końca pierwszej połowy już żadnej drużynie nie udało się zdobyć więcej bramek. W przerwie spotkania pseudokibice obu drużyn wtargnęli na murawę gdzie doszło do bijatyki. Bardzo szybko zainterweniowała policja, która zaprowadziła porządek. (
http://wlc.pl/kibice-na-meczu-wloclavia-wloclawek-vs-legia-chelmza-bijatyka-na-boisku/ ) Mecz nie został przerwany. W drugiej połowie kolejne bramki dla Włocłavii zdobyli kolejno: w 52 minucie – Mateusz Dewil, w 68 minucie – Paweł Behlke oraz w 73 minucie – Patryk Dulkiewicz. Ostateczny wynik meczu – 4:0.