REKLAMA

Włocławskie spółki zostały nagrodzone przez kapitułę prestiżowego konkursu Gospodarczo-Samorządowy Hit Regionu. Wręczenie statuetek miało miejsce na Zamku w Gniewie.

Hit Regionu wpisał się już na stałe w kalendarz ważnych imprez gospodarczych. Konkurs jest organizowany od 1995 roku i obejmuje swoim zasięgiem cztery województwa: kujawsko-pomorskie, wielkopolskie, lubuskie oraz pomorskie. Celem kapituły jest nagradzanie firm, podmiotów i instytucji, które promują szczególnie cenne dokonania rynkowe, samorządowe czy ekologiczne.

W edycji Hit Regionu 2019 kapituła doceniła dwie włocławskie spółki miejskie. Na uroczystej gali, która odbyła się na Zamku w Gniewie, Sylwia Wojciechowska, prezes Saniko, odebrała statuetkę Hit Tytanowy. – To nagroda za wdrożenie w życie wielopłaszczyznowego modelu w zakresie efektywnej edukacji ekologicznej społeczności lokalnej – czytamy w uzasadnieniu.

Andrzej Walczak, prezes MPEC, odebrał w imieniu spółki statuetkę Hit Rodowy. Eksperci docenili znakomitą organizację pracy w spółce MPEC i poczucie społecznej odpowiedzialności biznesu. – To nagroda za działania organizacyjne roku, w oparciu o społeczną odpowiedzialność biznesu, uwzględniającą interesy społeczne oraz etykę w biznesie – uzasadnili.

– Wyróżnienie było możliwe dzięki konsekwentnej pracy zespołu, któremu mam przyjemność przewodzić – komentuje Andrzej Walczak, prezes MPEC. – Po raz pierwszy w swej historii kapituła doceniła organizację pracy i jest dla nas zaszczytem, że właśnie spółka MPEC została dostrzeżona w tej dziedzinie

Sylwia Wojciechowska, prezes Saniko, podkreśla, że kładzie duży nacisk na edukację ekologiczną i relacje ze społeczeństwem. – Mam dużą satysfakcję, iż kierunek, którym wraz z naszymi pracownikami podążamy, jest nagrodzony i budzi uznanie w tak zaszczytnym gronie. Zapewniam, iż nie zejdziemy z tej drogi i będziemy dalej konsekwentnie polepszać jakość naszych usług.

Przypomnijmy, że w marcu MPEC i Saniko odebrały inne prestiżowe wyróżnienia – Diamentowe Statuetki Fair Play.

Tytułem HIT 2019 odznaczona została również Grupa RENEX. RENEX Group otrzymała ten tytuł za autorski projekt, wprowadzenie na rynek innowacyjnego robota lutowniczego marki REECO oraz działania w oparciu o 30-letnie tradycje.

no images were found