REKLAMA

Włocławscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego na drodze K-62 w m. Józefowo (gm. Włocławek). W wyniku zderzenia trzech pojazdów osobowych pięciu uczestników trafiło do szpitali.

Do zdarzenia doszło dzisiaj (09.03.2019) po godzinie 16 na drodze krajowej nr 62 w m. Józefowo (gm. Włocławek). Z wstępnych ustaleń wynika, że 27-letni kierujący pojazdem audi, jadąc od strony Pikutkowa na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem i zjechał na przeciwległy pas ruchu, którym poruszał się z Włocławka osobowy vw. Po zderzeniu się pojazdów dodatkowo w tył vw uderzył jeszcze pojazd kia, której 45-letnia kierująca nie miał możliwości uniknięcia tego zdarzenia. Do szpitali przez załogi ratownictwa medycznego zostało zabranych pięć osób, w tym trzy z audi i dwie z vw. Droga pomiędzy Włocławkiem a Pikutkowem na czas prowadzonych czynności była zablokowana i w tym czasie wyznaczono objazdy. 

Natomiast w sprawie wypadku drogowego prowadzone jest postępowanie pod nadzorem prokuratora, które wyjaśni dokładne okoliczności i przyczyny zdarzenia.