Za nami jest już 4 kolejka PKO BP Ekstraklasy!

piątek 09 sierpnia został rozegrany jeden mecz!

Spotkaniem otwierającym czwartą kolejkę naszej rodzimej Ekstraklasy był mecz Lech Poznań vs Śląsk Wrocław. Już w 5 minucie żółtą kartką został ukarany gracz gości, Thomas Rogne2 minutypóźniej Robert Pich zamienił rzut karny na bramkę i Śląsk Wrocław wyszedł na prowadzenie. 7 minut po pierwszej bramce Darko Jevtić zdobył gola dającego remis. Następnie dwie bramki dla Śląska zdobył Łukasz Broź w 16 minucie oraz w 27 minuciespotkania. Asystował mu Dino Štiglec przy pierwszej bramce, a przy drugiej Krzysztof Mączyński. W 65 minucie żółty kartonik dostał Darko Jevtić. Taką samą kartkę dostali zawodnicy Śląska Wrocław. W 65 minucie był to Wojciech Golla, a w 74 minucieKrzysztof Mączyński. Następne dwie żółte kartki były dla piłkarzy Lecha. W 88 minucie taką kartkę dostał Pedro Tiba, a w 1 minucie doliczonego czasu gry, Robert Gumny. Na koniec meczu w  6 minucie doliczonego czasu drugą żółtą kartkę dostał Krzysztof Mączyński, więc wyleciał z boiska. Śląsk wygrał mecz 3:1.