REKLAMA

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji we Włocławku wzięli udział w turnieju piłki nożnej organizowanym przez Służbę Więzienną. Nasi funkcjonariusze okazali się najlepsi! Pieniądze z rozgrywek zbierane były dla chłopca zmagającego się z nieuleczalną chorobą.

Funkcjonariusze włocławskiej policji zagrali w sobotę (28.09.2019) w Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora Zakładu Karnego we Włocławku i Przewodniczącego Zarządu Terenowego NSZZFiPW zorganizowanym z okazji 100-lecia Służby Więziennej. Drużyna w składzie: sierż. szt. Tomasz Pniewski, post. Mateusz Kawczyński, st. sierż. Łukasz Bejger, st. post. Jakub Kaszubski, st. post.  Remigiusz Świercz, post. Mateusz Kłosowski, post. Mateusz Gajewski i st. sierż. Grzegorz Nowakowski zwyciężyła, pokonując drużyny ze Straży Miejskiej i Zakładu Karnego.

To już piąte zwycięstwo policjantów w różnych turniejach w tym roku. Nasz zespół nie pozostawia złudzeń przeciwnikom, wygrywa niemal każdy mecz. W sobotę nie przegrał żadnego spotkania. Nagrodą był piękny puchar i świetna zabawa oraz świadomość pomocy niesionej dziecku.

Policjanci, wraz z innymi służbami, zagrali charytatywnie dla Filipa, który od urodzenia zmaga się z nieuleczalną chorobą. Pieniądze zbierane były na rehabilitację kilkuletniego chłopca.