REKLAMA

Konkurs ekologiczny dla klas 1-3 

Włocławska firma Indorama Ventures Poland Sp. z o.o.  organizuje konkurs ekologiczny z okazji dnia Sprzątania Świata, do którego udziału zachęca uczniów klas 1-3. 

Rywalizacja będzie polegała na ponownym wykorzystaniu plastikowej butelki (PET) nie tylko w oryginalny i wyjątkowy sposób, ale i taki, który nawiązuje do dbania o środowisko. 

Konkurs rozpoczyna się 17 września i aby się do niego prawidłowo zakwalifikować należy wysłać zdjęcia swojej pracy wraz z wypełnioną kartą zgłoszeniową na adres e-mail: konkurs@pl.indorama.net, w którego temacie wpisujemy „Nowe życie butelki PET”.  Formularz zgłoszeniowy oraz wszelkie szczegóły konkursu znajdziecie  w regulaminie dostępnym pod adresem internetowym webapp.pl.indorama.net/konkurs.pdf. Termin nadsyłania prac upływa 16 października, a już 29 października firma wyłoni zwyciezców, na których czekają bardzo atrakcyjne nagrody, m.in laptop czy rower. 

Serdecznie zachęcamy do stworzenia kreatywnego projektu, który być może przyczyni się do pozytywnego wpływu na środowisko i klimat, w którym żyjemy.